• Sfinks z nowym zarządem

  Rada nadzorcza Sfinks Polska - spółki zarządzającej sieciami restauracji Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło - powołała na nową, wspólną kadencję zarząd w składzie: Sylwester Cacek jako prezes oraz Bogdan Bruczko, Dorota Cacek i Sławomir Pawłowski jako wiceprezesi. Wszystkie te osoby były w zarządzie poprzedniej kadencji. Jednocześnie rezygnację z zasiadania w zarządzie Sfinksa, ze względów osobistych, złożyła Mariola Krawiec-Rzeszotek, która pełniła funkcję wiceprezesa spółki.

 • Sphinx otworzył restaurację pod Krakowem

  Kolejna restauracja Sphinx otwarta została w centrum handlowym Futura Park Kraków. To już dziewiąty lokal tej marki uruchamiany w br., a także ósmy Sphinx działający w Krakowie i okolicy miasta. Lokal jest restauracją własną spółki, prowadzoną w modelu operatorskim.

 • Sfinks z nowymi restauracjami w centrach handlowych

  Sphinx w Galerii Krakowskiej działa od 4 maja br. i zajmuje powierzchnię około 200 mkw. Przygotowano tam miejsca dla niemal 100 gości. Nowo otwarty Sphinx, który jest szóstą restauracją tej sieci w Krakowie, działa jako lokal własny. Kolejna restauracja powstanie m.in. w Galerii Mokotów oraz poznańskim City Center.

 • Sfinks zapowiada nowe lokale

  - Założyliśmy, że liczba nowych restauracji w tym roku powinna być zbliżona do liczby ubiegłorocznych otwarć. Aktualnie w fazie realizacji inwestycji są trzy kolejne lokale, wśród których jest także Chłopskie Jadło. Równocześnie prowadzimy rozmowy na temat kolejnych lokalizacji - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska.

 • W tym roku Sfinks otworzy ponad 20 nowych restauracji

  Sfinks zamierza otworzyć w tym roku pomiędzy 20 a 30 nowych restauracji - powiedziała w środę dziennikarzom Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes spółki.

 • Sfinks może otworzyć w 2011 r. mniej restauracji niż planowano

  W opublikowanej w kwietniu ubiegłego roku strategii Sfinks założył m.in. rozwój sieci restauracji pełnowymiarowych w segmencie casual dining, zwiększenie sprzedaży dzięki wprowadzeniu nowych kanałów dystrybucji (wynos posiłków, dowóz dań do biur i domów oraz usługi cateringu) oraz uruchomienie konceptu restauracji typu express w segmencie fast casual dining.

 • Prezes Sfinksa: Chcemy wykorzystać potencjał naszych marek

  Prezes Sfinksa: Chcemy wykorzystać potencjał naszych marek

  DM Trigon, który oferuje akcje Sfinksa, oszacował, że o 250 lokali powiększy się ta sieć w ciągu najbliższych 5 lat. Jak zdradza prezes Mariola Krawiec-Rzeszotek, spółka Sfinks planuje rozwój w oparciu o m.in.: wykorzystanie potencjału sieci Wook, która ma doścignąć Sphinxa, otwarcia w formacie "express" oraz zmieniony model franczyzy, która zdominuje lokale własne.

Twoja lokalizacja [ZMIEŃ]

 • TOP 10 hoteli w zamkach w Polsce

  Mariola ,a gdzie Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim???

 • Rekordowy sierpień w Martes Sport

  WLA ,Nigdy już tam nic nie kupię. Znajomym także będę odradzał zakupy w tym sklepie. Na wiosnę kupiłem u nich buty za prawie 300 zł, które po 3 miesiącach się porozklejały. Po zgłoszeniu...

 • Jysk świętuje 15-lecie i... zamyka sklepy

  mobingowany ,nie jedna osoba pisze, że był obowiązek obecności. to co zmówiliśmy się? ja dostałem wyraźny komunikat "masz jechać i już". nie ważne co ja na to. a jak mi się nie podoba to...

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Portal Spożywczy Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Puls HR Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kształcenia Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.