Niedziela, 1 marca 2015 

 • POLECAMYRedan odzyskuje rentowność i uruchamia e-sklep sieci TextilMarket

  Redan odzyskuje rentowność i uruchamia e-sklep sieci TextilMarket

  Nasz program naprawczy działa. Udało nam się odwrócić negatywne tendencje - mówił na konferencji prasowej Bogusz Kruszyński, wiceprezes Redan SA. Grupa wypracowała w 2013 roku zysk netto na poziomie 3,4 mln zł. W 2014 r. spodziewa się poprawić wyniki, także poprzez uruchomienie sklepu internetowego sieci TextilMarket.

 • TYLKO U NASSklepy Troll powoli znikają z rynku

  Na polskim rynku pozostało jeszcze około 20 samodzielnych sklepów odzieżowych Troll. Jak zapowiedział w rozmowie z Propertynews.pl Bogusz Kruszyński, wiceprezes spółki Redan SA, która rozwijała tę sieć, placówki te będą stopniowo znikać z przestrzeni handlowej.

 • Grupa Redan: Lutowe przychody wzrosły o 23 proc.

  Szacunkowa wartość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży zrealizowanych przez Grupę Redan w lutym 2013 r. wyniosła 32,3 mln zł i była o 23 proc. wyższa w porównaniu do osiągniętych w tym samym okresie roku poprzedniego.

 • Redan ma już blisko 500 sklepów

  Na koniec czerwca br. należąca do Grupy Redan SA sieć TextilMarket składała się z 269 sklepów własnych o łącznej powierzchni 59,3 tys. mkw., co oznacza 22 proc. przyrost powierzchni handlowej rok do roku.

 • Redan opracowuje nowy koncept sklepów Troll

  Grupa Redan uruchomiła w Galerii Krakowskiej pierwszy sklep marki Troll w nowej aranżacji. Poza zmianami wystroju wnętrz sklepu, zdecydowano się na przeprowadzenie rebrandingu logotypu marki, a tym samym identyfikacji wizualnej.

 • Redan będzie rozwijał markę Top Secret w Rosji. Do 2014 r. powstaną 82 sklepy

  Redan będzie rozwijał markę Top Secret w Rosji. Do 2014 r. powstaną 82 sklepy

  Spółka zależna firmy odzieżowej Redan - Redan Moscow OOO zawarła 3,5-letnią z Vneshtorg OOO umowę o współpracy na rozwój działalności w sektorze modowym w Rosji. Umowa zakłada m. in. otwarcie do końca 2014 r. 82 sklepów Top Secret i sprzedaż o wartości co najmniej 195 mln zł w tym okresie.

 • Nowy członek Rady Nadzorczej Redanu

  Rada Nadzorcza Grupy Kapitałowej Redan, właściciela marek odzieżowych Top Secret, Troll i Drywash oraz sieci dyskontowej Textilmarket, rozszerzyła swój skład przez powołanie nowego członka - Sławomira Lachowskiego.

 • W 2011 roku Redan prognozuje zysk netto na poziomie 14 mln zł

  W 2011 roku Redan prognozuje zysk netto na poziomie 14 mln zł

  Jak informował portal Propertynews.pl, w 2010 roku Redan SA osiągnął zysk netto w wysokości 5,4 mln zł, wobec straty rok wcześniej przekraczającej 17 mln zł. Spółka podała na łamach raportu, że w tym roku prognozowany jest zysk w wysokości 14 mln zł. Z kolei nakłady inwestycyjne Grupy Kapitałowej Redan na 2011 rok szacowane są na kwotę 17 mln zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone przede wszystkim na rozbudowę sieci detalicznych.

Twoja lokalizacja [ZMIEŃ]