• POLECAMYRedan odzyskuje rentowność i uruchamia e-sklep sieci TextilMarket

  Redan odzyskuje rentowność i uruchamia e-sklep sieci TextilMarket

  Nasz program naprawczy działa. Udało nam się odwrócić negatywne tendencje - mówił na konferencji prasowej Bogusz Kruszyński, wiceprezes Redan SA. Grupa wypracowała w 2013 roku zysk netto na poziomie 3,4 mln zł. W 2014 r. spodziewa się poprawić wyniki, także poprzez uruchomienie sklepu internetowego sieci TextilMarket.

 • TYLKO U NASSklepy Troll powoli znikają z rynku

  Na polskim rynku pozostało jeszcze około 20 samodzielnych sklepów odzieżowych Troll. Jak zapowiedział w rozmowie z Propertynews.pl Bogusz Kruszyński, wiceprezes spółki Redan SA, która rozwijała tę sieć, placówki te będą stopniowo znikać z przestrzeni handlowej.

 • Grupa Redan: Lutowe przychody wzrosły o 23 proc.

  Szacunkowa wartość skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży zrealizowanych przez Grupę Redan w lutym 2013 r. wyniosła 32,3 mln zł i była o 23 proc. wyższa w porównaniu do osiągniętych w tym samym okresie roku poprzedniego.

 • Redan ma już blisko 500 sklepów

  Na koniec czerwca br. należąca do Grupy Redan SA sieć TextilMarket składała się z 269 sklepów własnych o łącznej powierzchni 59,3 tys. mkw., co oznacza 22 proc. przyrost powierzchni handlowej rok do roku.

 • Redan opracowuje nowy koncept sklepów Troll

  Grupa Redan uruchomiła w Galerii Krakowskiej pierwszy sklep marki Troll w nowej aranżacji. Poza zmianami wystroju wnętrz sklepu, zdecydowano się na przeprowadzenie rebrandingu logotypu marki, a tym samym identyfikacji wizualnej.

 • Redan będzie rozwijał markę Top Secret w Rosji. Do 2014 r. powstaną 82 sklepy

  Redan będzie rozwijał markę Top Secret w Rosji. Do 2014 r. powstaną 82 sklepy

  Spółka zależna firmy odzieżowej Redan - Redan Moscow OOO zawarła 3,5-letnią z Vneshtorg OOO umowę o współpracy na rozwój działalności w sektorze modowym w Rosji. Umowa zakłada m. in. otwarcie do końca 2014 r. 82 sklepów Top Secret i sprzedaż o wartości co najmniej 195 mln zł w tym okresie.

 • Nowy członek Rady Nadzorczej Redanu

  Rada Nadzorcza Grupy Kapitałowej Redan, właściciela marek odzieżowych Top Secret, Troll i Drywash oraz sieci dyskontowej Textilmarket, rozszerzyła swój skład przez powołanie nowego członka - Sławomira Lachowskiego.

 • W 2011 roku Redan prognozuje zysk netto na poziomie 14 mln zł

  W 2011 roku Redan prognozuje zysk netto na poziomie 14 mln zł

  Jak informował portal Propertynews.pl, w 2010 roku Redan SA osiągnął zysk netto w wysokości 5,4 mln zł, wobec straty rok wcześniej przekraczającej 17 mln zł. Spółka podała na łamach raportu, że w tym roku prognozowany jest zysk w wysokości 14 mln zł. Z kolei nakłady inwestycyjne Grupy Kapitałowej Redan na 2011 rok szacowane są na kwotę 17 mln zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone przede wszystkim na rozbudowę sieci detalicznych.

Twoja lokalizacja [ZMIEŃ]

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Portal Spożywczy Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Puls HR Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kształcenia Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.