PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bełchatów kusi inwestorów mobilną aplikacją

  • Autor: propertynews.pl
  • 29 wrz 2014 10:58

Do tej pory polskie miasta korzystały z tradycyjnych narzędzi do promocji terenów inwestycyjnych. Inwestorów przyciągały standardowymi reklamami i artykułami w prasie. Władze Bełchatowa zrobiły uruchomiły aplikację mobilną Bełchatów Invest Planner, dedykowaną potencjalnym inwestorom.

REKLAMA

Aplikacja dedykowana jest użytkownikom systemu Android, Windows oraz iOS. Po ściągnięciu jej na urządzenie mobilne od razu widać przejrzysty layout i prostotę obsługi. Wszystkie informacje przydatne inwestorom zostały uporządkowane w kategoriach poukładanych w formie zakładek. Dzięki nim dowiemy się wszystkiego o obszarach inwestycyjnych w Bełchatowie. Potencjalny inwestor m.in. zobaczy ich lokalizację na interaktywnej mapie, a także dowie się, jak wygląda cały proces inwestycyjny.

W kolejnych zakładkach twórcy aplikacji przedstawili też informacje dotyczące samego miasta - między innymi dane o gospodarce, demografii i ofercie edukacyjnej. Jedną z najważniejszych treści dla inwestora są jednak informacje o korzyściach płynących z inwestowania w Bełchatowie (np. możliwość zwolnienia z podatku od nieruchomości i zwolnienia w podatku CIT). Całość uzupełnia galeria ze zdjęciami Bełchatowa i aktualne zdjęcia terenów przeznaczonych do zainwestowania.

Aplikacja została wzbogacona o zakładkę „Konsultanci". - To niezwykle przydana zakładka, dostępna po zalogowaniu do aplikacji. Ułatwia bezpośredni kontakt z urzędnikami oraz instytucjami, które pomogą inwestorowi na każdym etapie inwestycji - mówi Ewelina Karlińska-Wejder z Zespołu ds. Rozwoju Gospodarczego Miasta Bełchatów, pełniąca rolę opiekuna inwestora.

„Bełchatów Invest Planner" to pierwsza w kraju aplikacja uruchomiona przez miasto na potrzeby promocji terenów inwestycyjnych. Umożliwia dostęp do najważniejszych informacji z poziomu prywatnego urządzenia mobilnego, zapewniając tym samym wygodę i oszczędność czasu. - Inwestorom oferujemy 30 ha uzbrojonych terenów inwestycyjnych. Mamy zespół, który zajmuje się obsługą inwestora zewnętrznego oraz zapewniamy indywidualnego opiekuna - mówi Marek Chrzanowki, prezydent miasta Bełchatowa.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA