PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grodno podpisuje umowy z sieciami handlowymi i hotelowymi

  • Autor: PAP
  • 11 sie 2011 15:33

Spółka Grodno, właściciel hurtowni sprzętu elektrotechnicznego, zamierza rozwijać współpracę z siecami handlowymi i właścicielam hoteli.

REKLAMA

- Chcemy skoncentrować się na pewnych segmentach rynku. Miedzy innymi mamy podpisanych wiele umów z sieciami handlowymi i hotelowymi, w których przeprowadzamy audyt oświetleniowy. W zeszłym roku zrealizowaliśmy ok. 40 kontraktów na rynku oświetleniowym. W tym roku planujemy, że 30 proc. przychodów spółki będzie pochodzić z tego segmentu, ok. 15 proc. to sprzedaż źródeł światła i 15 proc. - oprawy" - powiedział Jarosław Jurczak, wiceprezes Grodna.
 
Do 2015 roku spółka planuje być jednym z trzech największych graczy na rynku z przychodami na poziomie ok. 300 mln zł. W I kwartale roku obrachunkowego 2011/12, który zaczyna się w kwietniu, firma wypracowała 37,93 mln zł przychodu oraz 0,49 mln zł zysku netto.

Grodno inwestuje też w centrum dystrybucyjne, które ma zostać otwarte w październiku. - Oficjalne otwarcie planujemy na połowę października, ale jednostka ta już pracuje - choć nie w pełnym wymiarze" - powiedział Jurczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA