PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Korzysta z niej Facebook, Twitter i Morgan Stanley. Zobacz dźwiękoszczelną wyspę w biurze

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 maj 2016 10:55

Korzysta z niej Facebook, Twitter i Morgan Stanley. Zobacz dźwiękoszczelną wyspę w biurze Framery Q - twoja dźwiękoszczelna wyspa w biurze, fot. Martela

Spokojne spotkanie w biurze albo praca w samotności przy jednoczesnym kontakcie ze światem zewnętrznym bez żadnych zakłóceń? Taką dźwiękoszczelną przestrzeń do pracy w activity-based office oferuje Framery Q.

REKLAMA

W dzisiejszych czasach często organizuje się spotkania z niewielkim wyprzedzeniem, często ktoś potrzebuje ciszy i spokoju, żeby skoncentrować się na ważnych zadaniach. W optymalnej sytuacji, dobrze zaprojektowane środowisko pracy oznacza, że dla każdego zadania znajdzie się odpowiednie miejsce. Znajdzie się też cichy zakątek, kiedy jest potrzebny. Framery Q zapewnia całkowitą prywatność akustyczną.

- Wymiana pomysłów jest naturalną częścią dzisiejszej pracy, a miejsca z całkowitą izolacją dźwiękową ułatwiają organizowanie spotkań ad hoc. Framery Q jest najcichszym miejscem pracy dostępnym na rynku, co oznacza, że ​​pasuje także doskonale do zaprojektowanych przez Martelę środowisk pracy - wyjaśnia Minna Andersson, dyrektor ds. marketingu i odpowiedzialności w Marteli. Od wielu lat rozwiązania stosowane przez Framery są częścią asortymentu produktów Marteli.

Framery Q jest szybkie w montażu i może być równie szybko zdemontowane i przeniesione do innego miejsce, jeśli taka jest potrzeba. Framery Q oferuje szeroką gamę opcji do aranżacji wnętrz. Jako przykład uniwersalności tego rozwiązania możemy podać stół uchylny, który w mgnieniu oka można przekształcić ze stolika kawowego na biurko komputerowe dla dwóch osób. 

- W zależności od rodzaju wnętrza, Framery Q może być zamienione w stację roboczą do pracy w pozycji siedzącej lub stojącej lub miejsce wypoczynku podczas przerwy lub spotkania czterech osób. Wnętrza te mają wszystko, czego potrzeba dla wygody: gniazdka elektryczne, złącza USB i wieszaki na ubrania - mówi Pekka Toivola, projektant produktu z Framery.

Zintegrowany system klimatyzacji i oświetlenia oznacza, że ​​pracownicy mogą przebywać we Framery Q przez cały dzień. - Wyłącznik ruchowy włącza światło i klimatyzację, co oznacza, że ​​zawartość dwutlenku węgla i temperatura pozostaną na przyjemnym poziomie - wyjaśnia Toivola. 

Budki telefoniczne firmy Framery stały się już bardzo popularne na całym świecie. Na przykład, telewizja CNN, sieci społecznościowe Twitter i Facebook i firma usług finansowych Morgan Stanley wykorzystują je w swoich biurach.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA