PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Korzysta z niej Facebook, Twitter i Morgan Stanley. Zobacz dźwiękoszczelną wyspę w biurze

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 maj 2016 10:55

Korzysta z niej Facebook, Twitter i Morgan Stanley. Zobacz dźwiękoszczelną wyspę w biurze Framery Q - twoja dźwiękoszczelna wyspa w biurze, fot. Martela

Spokojne spotkanie w biurze albo praca w samotności przy jednoczesnym kontakcie ze światem zewnętrznym bez żadnych zakłóceń? Taką dźwiękoszczelną przestrzeń do pracy w activity-based office oferuje Framery Q.

REKLAMA

W dzisiejszych czasach często organizuje się spotkania z niewielkim wyprzedzeniem, często ktoś potrzebuje ciszy i spokoju, żeby skoncentrować się na ważnych zadaniach. W optymalnej sytuacji, dobrze zaprojektowane środowisko pracy oznacza, że dla każdego zadania znajdzie się odpowiednie miejsce. Znajdzie się też cichy zakątek, kiedy jest potrzebny. Framery Q zapewnia całkowitą prywatność akustyczną.

- Wymiana pomysłów jest naturalną częścią dzisiejszej pracy, a miejsca z całkowitą izolacją dźwiękową ułatwiają organizowanie spotkań ad hoc. Framery Q jest najcichszym miejscem pracy dostępnym na rynku, co oznacza, że ​​pasuje także doskonale do zaprojektowanych przez Martelę środowisk pracy - wyjaśnia Minna Andersson, dyrektor ds. marketingu i odpowiedzialności w Marteli. Od wielu lat rozwiązania stosowane przez Framery są częścią asortymentu produktów Marteli.

Framery Q jest szybkie w montażu i może być równie szybko zdemontowane i przeniesione do innego miejsce, jeśli taka jest potrzeba. Framery Q oferuje szeroką gamę opcji do aranżacji wnętrz. Jako przykład uniwersalności tego rozwiązania możemy podać stół uchylny, który w mgnieniu oka można przekształcić ze stolika kawowego na biurko komputerowe dla dwóch osób. 

- W zależności od rodzaju wnętrza, Framery Q może być zamienione w stację roboczą do pracy w pozycji siedzącej lub stojącej lub miejsce wypoczynku podczas przerwy lub spotkania czterech osób. Wnętrza te mają wszystko, czego potrzeba dla wygody: gniazdka elektryczne, złącza USB i wieszaki na ubrania - mówi Pekka Toivola, projektant produktu z Framery.

Zintegrowany system klimatyzacji i oświetlenia oznacza, że ​​pracownicy mogą przebywać we Framery Q przez cały dzień. - Wyłącznik ruchowy włącza światło i klimatyzację, co oznacza, że ​​zawartość dwutlenku węgla i temperatura pozostaną na przyjemnym poziomie - wyjaśnia Toivola. 

Budki telefoniczne firmy Framery stały się już bardzo popularne na całym świecie. Na przykład, telewizja CNN, sieci społecznościowe Twitter i Facebook i firma usług finansowych Morgan Stanley wykorzystują je w swoich biurach.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA