PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Międzynarodowi doradcy stawiają na nowe technologie

 • Autor: PropertyNews
 • 17 lis 2017 12:55

Międzynarodowi doradcy stawiają na nowe technologie Justin Taylor, dyrektor działu powierzchni handlowych w regionie EMEA w firmie Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield wprowadza w regionie EMEA usługę newCommerce. Dzięki niej międzynarodowy wspiera klientów z sektora handlowego w realizacji celów wobec rozwoju technologii, wielokanałowej formy dystrybucji i zacierania się granicy pomiędzy sprzedażą w sklepach tradycyjnych i na platformach internetowych.

REKLAMA

Dzięki newCommerce firma Cushman & Wakefield oferuje jednocześnie wiodące na rynku usługi dla sektora handlowego oraz rozwiązania w zakresie logistyki i łańcucha dostaw, umożliwiając poruszanie się w nowej rzeczywistości sieciom handlowym prowadzącym sklepy stacjonarne, markom obecnym wyłącznie w internecie oraz firmom obecnym w obu kanałach dystrybucji.

newCommerce pomaga reagować na wyzwania stojące przed sieciami handlowymi i wykorzystywać pojawiające się szanse, m.in. w zakresie:

 • sposobów skutecznej rywalizacji lub współpracy z gigantami handlu internetowego,
 • optymalizacji sieci dystrybucji pod kątem aktualnych i przewidywanych potrzeb konsumentów,
 • integracji strategii dotyczących nieruchomości handlowych i logistycznych,
 • możliwości otwarcia sklepów stacjonarnych przez sieci handlowe obecne wyłącznie w internecie,
 • podjęcia decyzji w sprawie wynajmu lub zakupu obiektów handlowych i logistycznych,
 • realizacji zamówień bezpośrednio lub skorzystania z usług operatorów logistycznych 3PL,
 • przyszłej roli nieruchomości handlowych takich jak centra i parki handlowe w cyklu logistycznym.

Nazwa nowego serwisu, który został uruchomiony w bieżącym roku najpierw w USA, nawiązuje do faktu, że pojawienie się e-commerce nieodwracalnie odmieniło sektor handlowy. Wartość sprzedaży internetowej wzrośnie do 2021 roku o 94 proc., a według prognoz firmy Cushman & Wakefield wolumen przesyłek dostarczanych do klientów w Europie może zwiększyć się w tym czasie o 69 proc.

Z kolei łączny koszt dostaw, który szacowany jest na aż 70 mld euro, może wzrosnąć w najbliższych pięciu latach o 7-10 proc. Niezbędne będą znaczne inwestycje w obsługę zamówień składanych online, centra dystrybucyjne i technologie ułatwiające realizację dostaw tego samego lub następnego dnia. Warto jednak podkreślić, że dla prawie dwóch trzecich (59 proc) milenialsów bliskość sklepu tradycyjnego jest istotna przy dokonywaniu zakupu w sieci.

 • 1
 • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA