PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Powstała innowacyjna aplikacja do obsługi klienta

  • Autor: PAP
  • 30 sty 2015 07:44

Klient bliżej sprzedawcy - taką ideę spróbowała przełożyć na oprogramowanie młoda polska firma T-Teleport. Znalazła się w gronie finalistów konkursu Infinity Lab organizowanego przez brytyjską spółkę telekomunikacyjną BT Group we współpracy z TechHub.

REKLAMA

4. edycję konkursu BT Infinity Lab zorganizowano pod hasłem "Serving Tomorrow's Customers" - uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować innowacje w zakresie obsługi klienta. Spośród blisko 80 zgłoszeń z całej Europy do finału zakwalifikowało się 8 projektów. Wśród nich znalazła się propozycja autorstwa polskiej firmy T-Teleport.

Pomysł na aplikację opiera się na tym, że klient w czasie rozmowy za pośrednictwem komputera widzi na ekranie przekazywane w czasie rzeczywistym gesty pracownika obsługi, co ma umożliwić uchwycenie komunikatów pozawerbalnych.

Główną nagrodę, w tym półroczne wsparcie spółki BT i jej partnerów w realizacji zgłoszonego projektu, zdobyły dwa konkurencyjne start-upy. Jurorzy najwyżej ocenili CogniCore, zautomatyzowany system ułatwiający obsługę skarg i zapytań, oraz PixelPin, oparty na obrazie system zabezpieczeń na urządzenia z ekranem dotykowym.

Mimo niepowodzenia prezes zarządu T-Teleport Artur Kaliszewski podkreśla, że miejsce w finale to wyróżnienie, które zapewnia dostęp do wdrożeń systemu T-Teleport w Wielkiej Brytanii. T-Teleport to jedna z inwestycji funduszu Tech Gravity Ventures założonego przez Tomasza Wileńskiego.

Konkurs BT Infinity Lab to zapoczątkowany w październiku 2013 roku wspólny projekt brytyjskiej spółki BT Group i sieci TechHub. W grudniu 2014 zakończyła się 4. edycja konkursu, którego celem jest zachęcenie początkujących firm w branży technologicznej do opracowywania nowych usług wykorzystujących superszybkie połączenia szerokopasmowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA