PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

AMW sprzedaje nieruchomość na warszawskim Bemowie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 lut 2014 15:18

AMW sprzedaje nieruchomość na warszawskim Bemowie

Zlokalizowana przy ul. Waldorffa w Warszawie działka inwestycyjna może już pod koniec marca trafić do prywatnego inwestora. Na gruncie położonym bezpośrednio przy Forcie Bema mogą powstać inwestycje komercyjne, takie jak obiekty kongresowe i targowo-wystawiennicze, parki technologiczne czy inwestycje hotelarskie.

REKLAMA

Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od trasy S-8 w rejonie węzła z  Aleją Prymasa Tysiąclecia. Sąsiedztwo działki stanowią: Fort Bema, kompleks ogródków działkowych, zabudowa mieszkaniowa i Cmentarz Wojskowy na Powązkach.

Grunty położone są na obszarze bez obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium mogą na niej powstać takie inwestycje, jak obiekty kongresowe i targowo-wystawiennicze, obiekt kulturalno oświatowy, hotel, a także budynki z działalnością turystyczną i sportową.

Zabudowę działki stanowią budynki wzniesione w latach trzydziestych, pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX w., o różnorodnej formie architektonicznej i przeznaczeniu. Jej łączna powierzchnia to 1,3 ha. 

Przetarg na sprzedaż działki odbędzie się 25. marca  w siedzibie Agencji Mienia Wojskowego w Warszawie. Cena wywoławcza nieruchomości to 8 mln złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA