PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Atrakcyjny rynek i dobrze przygotowane tereny - dlatego biznes stawia na Wrocław

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 22 lis 2016 10:13

Atrakcyjny rynek i dobrze przygotowane tereny - dlatego biznes stawia na Wrocław Rafał Mazurczak, członek zarządu Echo Investment SA

Biznes deweloperski to nieustanne poszukiwanie lokalizacji w których można bez problemu wybudować, łatwo skomercjalizować i szybko sprzedać budynek. - Wrocław jest miastem bardzo dobrze przygotowanym, jeśli chodzi o oferowane tereny, czy rozmowy z inwestorami - uważa Rafał Mazurczak, członek zarządu Echo Investment.

REKLAMA

- W 2010 roku kupiliśmy działkę od miasta i w ciągu trzech lat udało nam się wybudować, skomercjalizować i zamknąć projekt - to bardzo dobry wynik i najlepszy przykład na możliwości - mówił podczas Property Forum Wrocław 2016 Rafał Mazurczak, członek zarządu Echo Investment. - Wrocław jest miastem bardzo dobrze przygotowanym, jeśli chodzi o oferowane tereny, czy rozmowy z inwestorami. To niewątpliwy plus miasta.

Echo prowadzi obecnie we Wrocławiu dwie inwestycje komercyjne oraz trzy projekty mieszkaniowe. Wszystkie dobrze skomunikowane; w pobliżu nie brakuje linii tramwajowych, ścieżek rowerowych  i rozwiniętego układu dróg. Inne miasta mogą o takiej infrastrukturze pomarzyć.

- Wrocław przyciąga nowych mieszkańców, my chcemy wykorzystać ten potencjał - dodał Rafał Mazurczak. - Skupiamy się na zakupach terenów – tak pod biura, jak i mieszkania na sprzedaż lub wynajem.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA