PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bezprecedensowe kwoty na promocję Łodzi procentują

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 lis 2017 13:26

Trzy lata starań o organizację EXPO 2022 w Łodzi nie poszły na marne. - Wydaliśmy bezprecedensowe kwoty na promocję miasta i jego potencjału - mówi Adam Pustelnik, dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą, UM Łódź. - Trzeba trochę czasu, zanim statystyczny obywatel Łodzi zobaczy efekty naszych starań - dodaje.

REKLAMA

Łódź nie będzie gospodarzem EXPO 2022, ale  efekty starań miasta o organizację tej prestiżowej imprezy są coraz bardziej widoczne. - Gigantyczna część z tych wielomilionowych nakładów, które poniesione zostały przez rząd i samorząd, były to wydatki na globalne promowanie marki Łodzi, a także interdyscyplinarną promocję potencjału miasta. Tak więc efekt tych nakładów będzie widoczny dopiero w perspektywie czasowej - mówi Adam Pustelnik, dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą, UM Łódź.

Wysiłek włożony w promocję Łodzi ma zaowocować zbudowaniem silnej pozycji miasta na biznesowej mapie Polski. - Ubieganie się o organizację wielkiego wydarzenia samo w sobie nie ma sensu. Ma go dopiero cały proces, umożliwiający promocję, komunikowanie projektów i zmian. Sama wystawa miała być zwieńczeniem przebudowy miasta. Jego reorganizacji,z tej słynnej monokultury włókienniczej w miasto nowoczesnych technologii. W Łodzi sama wystawa Expo miała funkcje rewitalizacyjne, ponieważ miała zabudować duże połacie centrum miasta, które było głównym deficytem wizerunkowym na przestrzeni ostatnich lat - podkreśla Adam Pustelnik.

Jak dodaje kampania promująca Łódź trwa nadal, a miasto jako plan alternatywny, który był przygotowywany na wypadek przegranej, będzie organizować imprezę o zasięgu międzynarodowym, której tematem przewodnim ma być rewitalizacja. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA