PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bliżej kolejnego etapu S7

  • Autor: PAP
  • 26 maj 2017 17:16

Bliżej kolejnego etapu S7 Fot. Fotolia

Oferty w przetargu na budowę odcinka drogi ekspresowej S7 od granicy województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego do Skarżyska-Kamiennej złożyło ośmiu wykonawców - poinformowała w piątkowym komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

REKLAMA

Odcinek na który złożono oferty będzie miał 7,6 km długości i połączy blisko 50-kilometrowy istniejący fragment drogi ekspresowej S7, który ciągnie się od Skarżyska poprzez Kielce do Chęcin, z odcinkiem Radom - granica województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego, którego otwarcie zaplanowano na czerwiec tego roku.

GDDKiA przypomniała, że zaproszenia do złożenia ofert wysłane zostały w marcu tego roku do 20 wykonawców, którzy wcześniej złożyli wnioski o dopuszczenie do drugiego etapu przetargu.

Złożone oferty opiewają na kwoty od 259,8 mln do 355,9 mln złotych. Kwota, za którą wykonawcy są gotowi zrealizować kontrakt stanowi 90 proc. kryterium oceny ofert, 5 proc. to termin realizacji, kolejne 5 proc. to gwarancja.

Wszyscy wykonawcy zaoferowali wykonanie inwestycji w terminie 22 miesięcy z dodaniem okresów zimowych z udzieleniem gwarancji na 10 lat. Jak zapewnia GDDKiA wyłonienie wykonawcy inwestycji nastąpi po sprawdzeniu złożonych ofert.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA