PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bobolice z ofertą dla inwestorów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 kwi 2016 08:20

Bobolice z ofertą dla inwestorów Fot. Fotolia

Na terenie miasta Bobolice powstała Strefa Aktywności Gospodarczej. Gmina chce w ten sposób podnieść atrakcyjność inwestycyjną regionu oraz stworzyć warunki dla rozwoju firm z sektora MSP i powstawania nowych miejsc pracy.

REKLAMA

Na obszar SAG w Bobolicach składa się 25, 3256 ha gruntów przemysłowej części miasta, stanowiących zarówno własność gminy jak i osób fizycznych i prawnych. Jest to teren przeznaczony pod przemysł, bazy, składy, rzemiosło i usługi produkcyjne. Znacząca część SAG objęta jest patronatem Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Aktualnie trwają działania mające na celu objęcie ich statusem Słupskiej SSE.

Gmina ubiega się również o dofinansowanie kompleksowego wyposażenie terenów inwestycyjnych SAG w media, budowy dróg dojazdowych, chodników i oświetlenie. Ponadto Gmina przystąpiła do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części miasta obejmującej ten teren.

W listopadzie 2015r. Gmina Bobolice została uhonorowana tytułem Lidera Rozwoju Regionalnego 2015, przyznanym przez Polską Agencje Rozwoju Regionalnego za pozytywne zmiany w otoczeniu, działania na rzecz rozwoju gminy, a w szczególności dobro lokalnego społeczeństwa.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA