PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Czeka nas nieruchomościowa rewolucja? O przyszłości rynku na Europejskim Kongresie Gospodarczym

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 mar 2017 14:07

Czeka nas nieruchomościowa rewolucja? O przyszłości rynku na Europejskim Kongresie Gospodarczym MCK

Czy w kontekście zmian na świecie czeka nas nieruchomościowa rewolucja i fala alternatywnych projektów, które mają być receptą na spadające stopy zwrotu z tradycyjnych obiektów jak centra handlowe, biurowce, magazyny czy hotele? To tylko jedno z wielu pytań, na jakie odpowiemy podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

REKLAMA

Zmiany geopolityczne na świecie rodzą niepewność wśród inwestorów. Oznacza to rosnące wyzwania przed europejskim rynkiem nieruchomości komercyjnych. W tym kontekście Polska ma jednak wielką szansę. Czy "zielona wyspa" dziś przekształci się w "oazę spokoju"?

Na temat przyszłości rynku będziemy rozmawiali podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Oprócz najważniejszych, globalnych tematów, podejmiemy temat atrakcyjności inwestycyjnej Polski dla światowych inwestorów. Pod lupą znajdą się m.in. nowe przepisy, które mogą zwiększyć napływ kapitału (REIT-y), a także nowe wyzwania stojące przed największym polskim pracodawcą - branżą BPO/SSC.

Podczas debat nieruchomościowych poruszymy również tematy kluczowych czynników dla branż komercyjnych, jak dostęp do lotnisk, tworzenie nowych terenów inwestycyjnych czy rozwój sektora przemysłu czas wolnego. 

IX Europejski Kongres Gospodarczy (10-12 maja 2017, Katowice) podejmie tematy najważniejsze z punktu widzenia przyszłości Europy, rewolucyjnych wyzwań w przemyśle i na rynku pracy oraz dynamicznych zmian w geopolitycznym otoczeniu europejskiej gospodarki.

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) w Katowicach od 2009 roku gromadzi reprezentantów biznesu, prezesów czołowych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne oraz polityków i ekspertów z kraju, Europy i świata.

Skala i renoma tego wydarzenia (w ubiegłorocznym spotkaniu wzięło udział ponad 8 tys. gości) to pozytywna presja na organizatorów, którzy nie tylko rozwijają formułę trzydniowego wydarzenia, ale muszą zadbać o jakość merytoryczną i aktualność ponad stu debat i spotkań.

Dowiedz się więcej na temat wydarzenia

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA