PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

DomEXPO - nowy koncept handlowy dla branży budowlanej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 lip 2012 14:23

Rozpoczęto budowę obiektu handlowo-wystawienniczego DomEXPO w Opolu. Inwestycja o wartości 65 mln złotych zostanie oddana do użytku w II kwartale 2013 roku. To nie jedyny obiekt tej sieci, jaki powstanie w najbliższym czasie. W 2014 roku otwarte zostaną centra w Warszawie i Wrocławiu. Kolejne są w planach.

REKLAMA

Centrum powstanie w Opolu przy ul. Budowlanych i Kępskiej na działce o powierzchni 3ha. Łączna powierzchnia obiektu to 15 tys. mkw.

Część powierzchni komercyjnej centrum została podzielona na cztery niezależne strefy: Wody, Ciepła, Światła i Wnętrz. Każda z nich odpowiada usługom i produktom związanym z całym procesem inwestycyjnym w budownictwie mieszkaniowym. Powierzchnie najmu zaczynają się od 12 mkw.

Oprócz powierzchni wystawienniczo-handlowej w centrum przewidziano m.in. kondygnację konferencyjną z własnym zapleczem gastronomicznym o powierzchni 2,5 tys. mkw.

Komercjalizację DomEXPO prowadzi samodzielnie. Centrum kieruje swoją ofertę wynajmu powierzchni do firm z branży budowlanej, wnętrzarskiej, meblowej, geodetów, projektantów i architektów wnętrz, deweloperów i doradców z branży.

Deweloperem opolskiego przedsięwzięcia, zaprojektowanego przez wrocławską pracownię Bożeny Marszałkiewicz oraz warszawskie biuro Dwuznak Rafała Kolasińskiego, jest spółka celowa Kępska S.A.

Drugie DomEXPO Stary Młyn powstanie we Wrocławiu na działce o powierzchni 4 ha w sąsiedztwie CH Korona. Planowana powierzchnia najmu to 25 tys. mkw. Planowane otwarcie nastąpi w 2014 roku. Obecnie trwa konkurs architektoniczny dla centrum. Rozpoczęła się już wstępna komercjalizacja, a budowa ma ruszyć w przyszłym roku.

Trzeci obiekt sieci powstanie na prawobrzeżnej Warszawie. Planowana powierzchnia najmu to 35 tys. mkw. Planowane otwarcie centrum odbędzie się w 2014 roku.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA