PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

DTZ sprzedaje działki LOT-u pod biura i hotele

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 maj 2012 17:14

DTZ razem z firmą PLL LOT SA pracują nad sprzedażą należących do przewoźnika lotniczego działek i znajdujących się na nich zabudowań zlokalizowanych przy ulicy 17 stycznia 39 w Warszawie.

REKLAMA

Na sprzedaż przeznaczone są działki o całkowitej powierzchni 10,6 ha oraz zlokalizowane na nich budynki. Dla terenu została przygotowana przez pracownię Kuryłowicz & Associates koncepcja zagospodarowania, zakładająca zabudowę biurową wraz z częścią hotelową, o łącznej powierzchni ok. 176 tys. mkw.

- Nieruchomości sprzedawane przez LOT znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina, a biorąc pod uwagę światowy trend rozwoju transportu lotniczego oraz duży wzrost liczby pasażerów w Warszawie stanowią doskonałą możliwość realizacji tzw. airport city - mówi Kamila Bralczyk z DTZ. - Parki biznesowe zlokalizowane w otoczeniu lotnisk są atrakcyjne zarówno dla inwestorów, jak i najemców, głównie ze względu na redukcję kosztów związanych z inwestycją oraz możliwość zaproponowania atrakcyjnych warunków najmu - dodaje.

Nieruchomości są sprzedawane w trybie ustnych negocjacji. Podmioty zainteresowane mogą składać wstępne oferty zakupu nieruchomości do dnia 15 czerwca 2012 r.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA