PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Działka przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu ponownie na sprzedaż

  • Autor: PAP
  • 06 lis 2013 18:59

Ogłoszono nowy przetarg na działkę przy wrocławskim stadionie. Cena wywoławcza to 65 mln zł. Na złożenie ofert inwestorzy mają czas do 10. lutego 2014 r.

REKLAMA

Jak poinformowała w środę PAP Julia Wach z Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wrocławia, ruszyła nowa procedura przetargowa dla nieruchomości przy Al. Śląskiej 1, bezpośrednio sąsiadującej z wrocławskim Stadionem Miejskim. "Zgodnie z ogłoszeniem o przetargu, oferty można składać do 10 lutego 2014 r., a ich otwarcie nastąpi 17 lutego 2014 roku. Cena wywoławcza wynosi 65 mln zł" - podała Wach. Dodała, że kwota ta została wyznaczona przez rzeczoznawcę majątkowego, z uwzględnieniem obecnej sytuacji rynkowej.

To nie pierwsza próba sprzedaży tej nieruchomości. Dotychczasowe postępowanie przetargowe nie przyniosło rezultatu. Początkowo teren ten był wyceniany na 86 mln zł, jednak wówczas nie znalazł się żaden nabywca.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, po rokowaniach, które nie dały rozstrzygnięcia, należy przeprowadzić procedurę przetargową od początku. W związku z tym konieczna była ponowna wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego, a następnie ogłoszenie kolejnego przetargu, który został rozpisany 5 listopada 2013 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA