PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

ECI kupuje atrakcyjne grunty pod zabudowę komercyjną na warszawskim Mokotowie

  • Autor: pr
  • 24 wrz 2012 09:03

Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. w konsorcjum z New City Postępu II Sp. z o.o. S.K.A. sfinalizowało przetarg publiczny ogłoszony przez Skarb Państwa na zakup 85 proc. udziałów spółki WFD Translift Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Władze spółki informują, że transakcja z jednej strony poszerza portfel grupy w branży produkcyjnej, a także umożliwi dalszy rozwój w zakresie budownictwa komercyjnego.

REKLAMA

- Nabycie od Skarbu Państwa większościowego pakietu udziałów w WFD Translift Sp. z o.o. jest jedną z najważniejszych transakcji dla całej Grupy ECI, która pozwoli nie tylko na poszerzenie portfela grupy w branży produkcyjnej ale umożliwi także dalszy rozwój w zakresie budownictwa komercyjnego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w warszawskim Mokotowie w perspektywie najbliższych kilku lat - powiedział Jakub Sagan, dyrektor generalny.

Translift istnieje od ponad 60 lat i jest najstarszą w Polsce firmą produkującą windy. Na przestrzeni lat wyprodukowała i dostarczyła na rynek ponad 70 tys. dźwigów. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, dostawach i modernizacji dźwigów, uwzględniając specyfikę obiektu i oczekiwania klienta. Działalność firmy prowadzona jest zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością opartym na normie PN-EN ISO 9001:2009.

Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A jest jednym ze znaczących deweloperów na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych. Do tej pory spółka zrealizowała obiekty o zróżnicowanym profilu i przeznaczeniu. Wśród głównych realizacji znajdują się wysokiej klasy obiekty biurowe, centra logistyczno-produkcyjne, hale wystawienniczo-targowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA