PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

EEC: Rewitalizacja jest trudna i kosztowna, ale procentuje

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 kwi 2017 12:20

EEC: Rewitalizacja jest trudna i kosztowna, ale procentuje Fot. Shutterstock

Rewitalizacja miejsc z duszą i historią, choć trudna i kosztowna, procentuje w długoletniej perspektywie. Jeśli powstanie prawdziwa perełka architektoniczna, jej wartość rynkowa rośnie, a nowy obiekt ożywia martwą tkankę miejską.

REKLAMA

O trudnej roli konserwatora zabytków i relacjach między inwestorem a samorządem - między innymi o tym będziemy rozmawiać z władzami miast, deweloperami i architektami podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach w dniach 10-12 maja, w czasie sesji Udana rewitalizacja w praktyce.

Czym jest udana rewitalizacja? Jak z sukcesem tchnąć w stare mury ducha nowoczesności? Niejednokrotnie dzięki prywatnemu kapitałowi zdewastowana, postindustrialna przestrzeń otrzymała nowe funkcje i stanowiła wartość dodaną dla lokalnej społeczności. Dzięki takim inwestycjom wszyscy zyskują atrakcyjną przestrzeń publiczną.

Czym jest tak naprawdę udana rewitalizacja? O najciekawszych case studies nie tylko z Polski,  a także o roli konserwatora zabytków, samorządu, administracji i ich relacjach z inwestorami oraz o korzyściach jakie niesie rewitalizacja dla miasta, mieszkańców i samego inwestora. Właśnie o tym będzie rozmawiać podczas sesji "Udana rewitalizacja w praktyce" już 11 maja br. w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Pełna agenda Kongresu dostępna jest na www.eecpoland.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!
PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA