PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grunty pod centrum handlowe wystawione na sprzedaż w Gnieźnie

  • dlahandlu.pl
  • 18 mar 2014 12:35

Prezydent Miasta Gniezna ogłosił trzeci przetarg na sprzedaż działek położonych przy ulicy Poznańskiej i ulicy Elizy Orzeszkowej, stanowiących własność miasta.

REKLAMA

Działki będące przedmiotem przetargu usytuowane są w zachodniej części miasta o przewadze funkcji zabudowy mieszkaniowej i komercyjnej handlowo - usługowej, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej Nr 5 - ulicy Poznańskiej, która jest jednocześnie wylotową trasą na Poznań i łączy się z drogą ekspresową S5.

W sąsiedztwie występują istniejące i nowo powstające osiedla zabudowy mieszkaniowej, szpital wojewódzki, również tereny o charakterze rozwojowym. W chwili obecnej brak w pobliżu obiektów o podobnym charakterze zabudowy, szczególnie na cele handlu wielkopowierzchniowego i usług.

Jedna z działek (numer 1/28) o powierzchni 6,93.81 ha (wartość 21.800.000 zł), oznaczona jest symbolem UC i przeznaczona jest pod teren rozmieszczenia obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2.000 mkw.

Cena wywoławcza została obniżona o 15 proc. i wynosi 18.530.000 zł , wysokość wadium wynosi 3.706.000 zł .

Przetarg odbędzie się 16 maja 2014 roku w budynku Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA