PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hanna Zdanowska: O inwestorów już się nie boję

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 15 gru 2016 15:39

Hanna Zdanowska: O inwestorów już się nie boję Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi (mat.pras.)

Oddany nowy dworzec Łódź Fabryczna, start budowy Ogrodowa 8 Office, biurowca firmy Warimpex, zakupy działek pod nowe inwestycje firm Skanska i Ghelamco – to tylko niektóre z najważniejszych projektów zlokalizowanych w Łodzi. - Chcemy przyciągać kolejnych inwestorów i dalej zmieniać Łódź – deklaruje Hanna Zdanowska, prezydent miasta.

REKLAMA

- Progres jest duży, ale nie osiadamy na laurach – mówi prezydent miasta. - O inwestorów już się nie boję. Rynek dostrzegł potencjał miasta wynikający z łódzkiej lokalizacji, infrastruktury i dobrego poziomu kształcenia przyszłych pracowników. Natomiast będziemy walczyć o poprawę jakości życia.

Zdaniem prezydent Łodzi, jakość życia ma obecnie znaczący wpływ na decyzje o lokalizacji nowych inwestycji.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestorzy patrzą nie tylko na budynki czy wysokości stawek czynszu, ale również na dostęp do kadry. Z kolei pracownicy patrzą nie tylko na możliwości zarobkowe, ale również na to, jak mogą wydać zarobione pieniądze. Dlatego obecnie wszystkie siły i środki przeznaczamy na podnoszenie jakości życia zarówno w zakresie podstawowym, dotyczącym służby zdrowia, edukacji, komunikacji, czy bezpieczeństwa, jak i możliwości spędzania wolnego czasu – mówi Hanna Zdanowska. - Chcemy postawić na sport, przestrzeń publiczną oraz szeroko pojętą kulturę i rozrywkę. Dzięki nowym inwestycjom takim jak Orientarium, centrum nauki w EC1 czy mediateki, stworzymy nowe możliwości spędzania wolnego czasu, zatrzymamy młodych ludzi w Łodzi i tym samym zyskamy kolejny mocny atut w tworzeniu oferty inwestycyjnej miasta.

Przed miastem także największy remont w historii Łodzi. Rewitalizacja - już nie pojedynczych kamienic, ale całych kwartałów.

 

  • budowniczy 2016-12-16 10:28:09
    Sorry! Ale jaka w tym zasługa Zdanowskiej? Od 1945 roku obserwujemy w tenkraj przypisywanie sobie zasług i medali za to, co zrobił ktoś inny.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA