PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hanna Zdanowska: O inwestorów już się nie boję

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 15 gru 2016 15:39

Hanna Zdanowska: O inwestorów już się nie boję Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi (mat.pras.)

Oddany nowy dworzec Łódź Fabryczna, start budowy Ogrodowa 8 Office, biurowca firmy Warimpex, zakupy działek pod nowe inwestycje firm Skanska i Ghelamco – to tylko niektóre z najważniejszych projektów zlokalizowanych w Łodzi. - Chcemy przyciągać kolejnych inwestorów i dalej zmieniać Łódź – deklaruje Hanna Zdanowska, prezydent miasta.

REKLAMA

- Progres jest duży, ale nie osiadamy na laurach – mówi prezydent miasta. - O inwestorów już się nie boję. Rynek dostrzegł potencjał miasta wynikający z łódzkiej lokalizacji, infrastruktury i dobrego poziomu kształcenia przyszłych pracowników. Natomiast będziemy walczyć o poprawę jakości życia.

Zdaniem prezydent Łodzi, jakość życia ma obecnie znaczący wpływ na decyzje o lokalizacji nowych inwestycji.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestorzy patrzą nie tylko na budynki czy wysokości stawek czynszu, ale również na dostęp do kadry. Z kolei pracownicy patrzą nie tylko na możliwości zarobkowe, ale również na to, jak mogą wydać zarobione pieniądze. Dlatego obecnie wszystkie siły i środki przeznaczamy na podnoszenie jakości życia zarówno w zakresie podstawowym, dotyczącym służby zdrowia, edukacji, komunikacji, czy bezpieczeństwa, jak i możliwości spędzania wolnego czasu – mówi Hanna Zdanowska. - Chcemy postawić na sport, przestrzeń publiczną oraz szeroko pojętą kulturę i rozrywkę. Dzięki nowym inwestycjom takim jak Orientarium, centrum nauki w EC1 czy mediateki, stworzymy nowe możliwości spędzania wolnego czasu, zatrzymamy młodych ludzi w Łodzi i tym samym zyskamy kolejny mocny atut w tworzeniu oferty inwestycyjnej miasta.

Przed miastem także największy remont w historii Łodzi. Rewitalizacja - już nie pojedynczych kamienic, ale całych kwartałów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • budowniczy 2016-12-16 10:28:09
    Sorry! Ale jaka w tym zasługa Zdanowskiej? Od 1945 roku obserwujemy w tenkraj przypisywanie sobie zasług i medali za to, co zrobił ktoś inny.

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA