PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

„Hat-trick” warszawskiego dewelopera

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 mar 2017 08:11

„Hat-trick” warszawskiego dewelopera Bartosz Kazimierczuk, prezes Tower Investments

Tower Investments przyspiesza przed planowanym pod koniec roku przejściem na główny parkiet. Warszawski deweloper w trzy dni sprzedał projekty za ponad 30 mln zł. Pozyskane środki przeznaczy na reinwestycje kolejnych projektów deweloperskich.

REKLAMA

Na początku tygodnia Tower Investments poinformował o zawarciu trzech umów, na mocy których sprzeda projekty na kwotę ponad 30 mln zł. Na inwestycyjnego „hat-trick-a” dewelopera składa się planowana sprzedaż City Shopin przy ul. Szwedzkiej w Warszawie, przedwstępna umowa z Netto na sprzedaż działki i budowę marketu w dzielnicy Bielany oraz przedwstępna umowa z Biedronką na sprzedaż działki i budowę marketu na Białołęce. 

– Idąc w ślady Roberta Lewandowskiego w końcu i nam się udał hat-trick. To z jednej strony oczywiście zbieg okoliczności, ale z drugiej wynik ciężkiej pracy ostatnich miesięcy. Udało nam się zdywersyfikować portfel kontraktów i obecnie mamy zawarte umowy z głównymi podmiotami na rynku handlu i usług. Dodatkowo sprzyjająca sytuacja rynkowa pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość  – informuje Bartosz Kazimierczuk, prezes Tower Investments. 

Lipcowy debiutant na NewConnect pozyskane środki zamierza przeznaczyć na reinwestycje kolejnych projektów deweloperskich. – Przed nami okres wytężonej pracy, będziemy inwestować w nowe nieruchomości, co zapewni nam dalszy dynamiczny rozwój. Tylko przez ostatnie miesiące zawarliśmy wiele umów, których wartość sprzedażowa przekroczyła ćwierć miliarda złotych, nie zwalniamy jednak tempa – dodaje Kazimierczuk.

Inwestycyjny „hat-trick“ to dobry prognostyk przed planowanymi w III kwartale br przenosinami Tower Investments na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka nie zdecydowała jeszcze czy przenosinom będzie towarzyszyła emisja akcji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA