PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Inwestor bez granic. Startuje druga edycja konkursu

  • Autor: propertynews.pl
  • 08 gru 2017 13:17

Inwestor bez granic. Startuje druga edycja konkursu EEC

Zagraniczni inwestorzy w Polsce i polskie firmy z międzynarodowymi sukcesami zostaną wyróżnione w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC). Rozpoczyna się druga edycja konkursu. Laureatów poznamy w maju przyszłego roku.

REKLAMA

Propagowanie wzorcowych relacji między inwestorem, rynkiem i administracją – partnerskich i przejrzystych, opartych na zaufaniu i odpowiedzialności – to główny cel rankingu organizowanego po raz drugi przez Grupę PTWP – organizatora Kongresu i wydawcę portalu WNP.PL oraz Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł.

W gronie ubiegłorocznych laureatów znalazły się mocno osadzone w polskiej gospodarce podmioty sektora energii, chemii, nowych technologii, handlu, przemysłu spożywczego i maszynowego.

Ze względu na duże zainteresowanie tym projektem organizator postanowił go kontynuować – również w ramach dziesiątej jubileuszowej edycji EEC (14-16 maj 2018). Zachowana zostanie formuła wyłaniania laureatów i kryteria oceny. 

W odniesieniu do inwestorów zagranicznych w Polsce chodzi o inwestycje dające rozwojowy impuls, budujące sieć kooperacji. Promowani będą inwestorzy wiążący z polskim rynkiem swoje długoletnie strategie – dbający o jakość miejsc pracy, inwestujący w innowacyjność. Drugą piątkę laureatów stanowić będą polscy inwestorzy realizujący skuteczne strategie ekspansji zagranicznej, inwestujący na obcych rynkach, budujące markę Polski w świecie. 

Na etapie nominacji organizatora wesprą partnerzy projektu – osoby i podmioty reprezentujące środowisko biznesu i samorządu gospodarczego (izby polsko-zagranicznej współpracy gospodarczej), a także agencje i instytucje rządowe zaangażowane w pozyskiwanie inwestorów oraz wspierające polską ekspansję gospodarczą za granicą. 

Projekt ma jednak charakter otwarty – rozszerzona pula nominowanych firm wraz z uzasadnieniami sprawi, że grono laureatów będzie ciekawsze i bardziej reprezentatywne. 
Zapraszamy do kontaktu z organizatorem: agnieszka.kolodziej@ptwp.pl. 
Na kandydatury wraz z krótkim uzasadnieniem czekamy do końca stycznia 2018 r. 

Po zamknięciu listy nominowanych zostanie ona poddana ocenie Rady Konsultacyjnej złożonej z ekspertów i autorytetów w dziedzinie ekonomii.

Dziesięciu laureatów zaprezentuje się w trakcie uroczystej gali wręczenia tytułów „Inwestora bez granic” – na zakończenie pierwszego dnia X Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (14-16 maja 2018 r.).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA