PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Inwestor zrezygnował. Działka na Krywlanach znów do wzięcia

  • Autor: PAP
  • 29 sty 2018 16:53

Inwestor zrezygnował. Działka na Krywlanach znów do wzięcia Fotolia

Nie dojdzie do planowanego na wtorek przetargu na sprzedaż 23-hektarowej działki na Krywlanach w Białymstoku w podstrefie Suwalskiej SSE - poinformowało w poniedziałek miasto.

REKLAMA

Mimo wyrażanego wcześniej zainteresowania przez jedną z firm, w wymaganym terminie nie wpłynęło przetargowe wadium.

Agnieszka Błachowska z biura prasowego prezydenta miasta poinformowała PAP, że sytuacja ta jest spowodowana tym, że od jednej organizacji pozarządowej wpłynęło odwołanie od wydanej decyzji środowiskowej.

Decyzja ta - jak można przeczytać w Biuletynie Informacji Publicznej miasta Białegostoku - wskazywała na brak konieczności przeprowadzania dla planowanej inwestycji na tych terenach oceny oddziaływania na środowisko. Chodziło o budowę hali magazynowej z częścią biurowo-socjalną z niezbędną infrastrukturą.

W październiku 2017 r. miasto informowało, że terenem na Krywlanach interesuje się podmiot, który jest zainteresowany utworzeniem około tysiąca miejsc pracy. Szczegóły nie były oficjalnie podawane.

Cena wywoławcza za cały teren podzielony na dziewięć działek wynosiła 34,2 mln zł plus VAT.

Nie wiadomo, kiedy przetarg na działkę będzie ogłoszony ponownie. Będzie to zależało - co podkreśla magistrat - od pojawienia się potencjalnego, zainteresowanego tym terenem inwestora.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA