PARTNERZY PORTALU
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

Inwestycyjna alternatywa w Kołobrzegu

Inwestycyjna alternatywa w Kołobrzegu
Vilpark, inwestycja Merryden Investments
  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 06 cze 2017 12:08

Merryden Investments szykuje nietypową ofertę dla inwestorów. Firma oferuje wakacyjne działki w sypialni Kołobrzegu.

  • Autor: PropertyNews.pl
  • Dodano: 06 cze 2017 12:08

Działki budowlane z portfolio Merryden Investments pozwalają na budowę domu jednorodzinnego - z opcją wynajmu - w atrakcyjnym miejscu. Okolice dynamicznie rozwijającego się pod względem turystyki Kołobrzegu są doskonałą lokalizacją dla osób, które chcą zainwestować w nieruchomości nad morzem.

Vilpark to inwestycja usytuowana obok największego miasta i nadmorskiego kurortu na Wybrzeżu Środkowym. Do Kołobrzegu jest stąd zaledwie 8 km. Ale to nie ostatni atut tego miejsca, ponieważ teren znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, w sąsiedztwie urokliwego lasu, na skraju miejscowości Charzyno. Ze względu na dogodne i szybkie połączenie z Kołobrzegiem, a także coraz bliską odległość od morza jest to bardzo obiecujące miejsce na budowę własnego domku wypoczynkowego, który wynajmowany letnikom może stanowić dochodową inwestycję.

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

WSZYSTKIE KOMENTARZE (16)

  • Właściciel działki 2017-06-06 13:59:32
    Teren osiedla nie jest strzezony bo w nocy z soboty na niedziele ukradli mi ogrodzenie. Kamery nie dzialaja a budka ochroniarza jest pusta. Pozdrawiam
  • Natasza 2017-06-06 16:24:31
    Teren piękny 🙂
  • Dextet 2017-06-06 16:26:55
    Potwierdzam...mi też tak ukradli...jedna wielka ściema ...boom marketingowy i tyle a w rzeczywistości całkiem inaczej to \" piękne \" osiedle wyglada
  • Jola 2017-06-06 16:56:34
    cena dzialki tez jest pieeeekna :))))
  • właściciel działki 2017-06-06 18:25:27
    Ciekawe dlaczego mój komentarz został usunięty? 2 kamery na 280 działek i w dodatku nie działające... czyżbym pisał nieprawde...???
  • Własciciel 2017-06-06 19:26:49
    Mi się bardo podoba ...
  • wlasciciel dzialki 2 2017-06-06 22:36:21
    Przykre to ale moj komentarz tez zostal usuniety…czysta manipulacja…jak wspomnialem w tym usunietym…jeden wielki boom marketingowy…a w rzeczywistosci wyglada to inaczej...
  • Tomasz 2017-06-07 00:30:39
    HH
  • Gorzowiak 2017-06-07 00:34:36
    Ciekawa okolica
  • Joasia 2017-06-07 00:36:22
    Troszkę małe działki , można kupić dwie ?