PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jones Lang LaSalle tworzy nowy dział z Danielem Puchalskim na czele

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 wrz 2013 16:34

Jones Lang LaSalle tworzy nowy dział z Danielem Puchalskim na czele

Jones Lang LaSalle ogłasza strategiczne zmiany w strukturze firmy w Polsce. W odpowiedzi na potrzeby rynku w organizacji zostanie wyodrębniony wyspecjalizowany dział obsługi gruntów inwestycyjnych (Land Advisory team), zarówno handlowych, biurowych, jak i hotelowych czy mieszkaniowych.

REKLAMA

W jego skład wejdą zarówno specjaliści z tego obszaru już pracujący w firmie - Mateusz Dembiński i Marta Sikora-Drozda, jak i nowo zatrudnieni. Na czele działu stanie Daniel Puchalski, jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów z tego obszaru w Polsce. Do zespołu dołączy również Joanna Kowalska, odpowiedzialna za przygotowywanie analiz, badania rynku oraz koordynację prac działu.

- Chcemy rozszerzyć i skoncentrować ekspertyzę z obszaru gruntów inwestycyjnych w jednym wyspecjalizowanym departamencie. Powstanie nowego działu pozwoli na szybsze i bardziej efektywne realizowanie projektów dla naszych klientów w obszarze gruntów inwestycyjnych, a także umożliwi istotne zwiększenie obecności firmy w tym segmencie rynku nieruchomości -  komentuje Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający Jones Lang LaSalle w Polsce.

- Obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na strategiczne usługi doradztwa w segmencie terenów inwestycyjnych; spodziewamy się też stopniowego wzrostu zainteresowania deweloperów i inwestorów zakupami działek inwestycyjnych. Nowy zespół wyodrębniony w strukturze firmy pod kierownictwem Daniela Puchalskiego będzie miał za zadanie w pełni odpowiedzieć na te potrzeby rynku - dodaje Trzósło.

Eksperci Jones Lang LaSalle oceniają potencjał rynku gruntów inwestycyjnych oraz doradztwa w tym zakresie na ok 3,5 mld zł w ciągu najbliższych 3-4 lat.

- Naszą ofertą odpowiadamy na zapotrzebowanie zarówno deweloperów, jak i funduszy inwestycyjnych poszukujących partnerów biznesowych z unikalną ekspertyzą i doświadczeniem z obszaru gruntów inwestycyjnych, oferujących pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Rynek nieruchomości dojrzewa, mamy do czynienia ze starzeniem się nieruchomości, co oznacza, że coraz większym zainteresowaniem cieszyć się będą usługi określania potencjału lokalizacji i projektu oraz opracowania strategii najlepszego wykorzystania danego terenu, łącznie ze zmianą jego funkcji - komentuje Daniel Puchalski, nowy dyrektor Działu Obsługi Gruntów Inwestycyjnych, Jones Lang LaSalle.

  • 1
  • 2
  • am 2013-09-06 16:37:35
    profesjonalny człowiek na właściwym miejscu - brawo i powodzenia Panie Danielu :))


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA