PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kielce - nowe działki pod inwestycje

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez UM Kielce
  • 19 wrz 2017 11:02

Kielce - nowe działki pod inwestycje

Kielecki Park Technologiczny rozszerza swoją ofertę dla biznesu. Właśnie uzbrajane są nowe tereny inwestycyjne.

REKLAMA

Kielecki Park Technologiczny to instytucja, której bardzo skutecznie udaje się rewitalizować postindustrialne tereny Kielc i tworzyć nowoczesne, dostosowane do potrzeb przedsiębiorców działki. Atrakcyjne tereny cieszą się dużym powodzeniem inwestorów - ostatnio nowe inwestycje rozpoczęły firmy MARBACH i TEGENO, a kolejne czekają na rozpoczęcie przetargów. W ubiegłym roku KPT rozpoczął uzbrajanie nowych terenów o pow. 7,5 ha. Wykonywane są instalacje sanitarne, wodociągowe, powstaje nowy układ komunikacyjny. Działki zostaną podzielone geodezyjnie na 0,5 ha ploty, które przedsiębiorcy będą mogli łączyć w większe tereny w razie konieczności. Ich wielką zaletę będzie możliwość uzyskania zwolnień podatkowych w ramach SSE. Kolejne 4 ha terenów, zakupione w bieżącym roku od Elektrociepłowni Kielce, są w fazie projektowania uzbrojenia.

W przyszłym roku zakończy się przygotowanie terenów pod inwestycje, ale już teraz można rozmawiać z dyrekcją KPT o przyszłej współpracy. Mile wdziane są firmy produkcyjne związane z branżą metalową, motoryzacyjną oraz budowlaną - stanowią one bowiem inteligentne specjalizacje lokalnej gospodarki. Szczegółowych informacji udziela także Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce: www.invest.kielce.pl.

Nowe inwestycje i reinwestycje w mieście świadczą o tym, że Kielce stają się coraz bardziej atrakcyjne dla firm. Świeżą inicjatywą w kieleckiej dzielnicy Malików są nowe hale dla centrum logistycznego o pow. ponad 75 000 m kw. W ofercie Kielc jest także 45 ha terenów inwestycyjnych w jednym kawałku na południu miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA