PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Łódzka SSE powalczy o inwestorów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 sty 2016 15:01

Łódzka SSE powalczy o inwestorów Fot. Fotolia

W 2015 roku w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej rozpoczęto 13 projektów inwestycyjnych o łącznych nakładach w wysokości 558 mln zł. Większość z nich to reinwestycje. W 2016 ŁSSE planuje też rozszerzenie swoich terenów o kolejne 22 ha.

REKLAMA


Dzięki 13 inwestycjom minionego roku, pracę w Łódzkiej strefie znaleźć może 481 nowych pracowników, a 1193 utrzyma zatrudnienie. Projektem roku, zarówno pod względem deklarowanych nakładów (135 mln zł), jak i zatrudnienia (107 osób), okazała się inwestycja polskiej firmy Ceramiki Tubądzin. Będzie to to już czwarta inwestycja realizowana przez Grupę Tubądzin w Łódzkiej SSE.

W 2016 roku ŁSSE rozszerzy się o tereny, na których zlokalizowane będą 4 nowe projekty inwestycyjne w Łodzi, Kutnie, Sławnie i Koninie. Inwestorzy zadeklarowali w nich projekty za łącznie ponad 345,3 mln zł oraz utworzenie przynajmniej 427 nowych miejsc pracy. O nowe tereny zwiększyć ma się też podstrefa w Łowiczu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA