PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Łódzka SSE powalczy o inwestorów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 sty 2016 15:01

Łódzka SSE powalczy o inwestorów Fot. Fotolia

W 2015 roku w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej rozpoczęto 13 projektów inwestycyjnych o łącznych nakładach w wysokości 558 mln zł. Większość z nich to reinwestycje. W 2016 ŁSSE planuje też rozszerzenie swoich terenów o kolejne 22 ha.

REKLAMA


Dzięki 13 inwestycjom minionego roku, pracę w Łódzkiej strefie znaleźć może 481 nowych pracowników, a 1193 utrzyma zatrudnienie. Projektem roku, zarówno pod względem deklarowanych nakładów (135 mln zł), jak i zatrudnienia (107 osób), okazała się inwestycja polskiej firmy Ceramiki Tubądzin. Będzie to to już czwarta inwestycja realizowana przez Grupę Tubądzin w Łódzkiej SSE.

W 2016 roku ŁSSE rozszerzy się o tereny, na których zlokalizowane będą 4 nowe projekty inwestycyjne w Łodzi, Kutnie, Sławnie i Koninie. Inwestorzy zadeklarowali w nich projekty za łącznie ponad 345,3 mln zł oraz utworzenie przynajmniej 427 nowych miejsc pracy. O nowe tereny zwiększyć ma się też podstrefa w Łowiczu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA