PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Łódzka SSE powiększona

  • Autor: PAP
  • 28 lis 2014 08:34

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wzbogaciła swoją ofertę inwestycyjną o nowe tereny inwestycyjne. Zakończyło się uzbrajanie kompleksów przemysłowych położonych w Lućmierzu i Łodzi.

REKLAMA

Jak twierdzi prezes Łódzkiej SSE Tomasz Sadzyński, odpowiednia infrastruktura techniczna to jedno z głównych kryteriów, na podstawie których przedsiębiorca podejmuje decyzję o inwestycji w danym miejscu. Na potencjalnych inwestorów czekają w pełni uzbrojone, wyposażone w media i niezbędną infrastrukturę tereny, zlokalizowane w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych. W nowopowstałych kompleksach przemysłowych dostępne są działki od 1 do ponad 12 ha.

Na terenach objętych statusem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej można skorzystać z pomocy publicznej w wysokości do 55% kosztów inwestycji lub dwuletnich kosztów związanych z utworzeniem nowych miejsc pracy. Głównym warunkiem skorzystania ze wsparcia jest nowa inwestycja o wartości co najmniej 100 000 euro, w które wlicza się m.in. koszt zakupu gruntu oraz utworzenie nowych miejsc pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA