PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Łódzka SSE powiększona

  • Autor: PAP
  • 28 lis 2014 08:34

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wzbogaciła swoją ofertę inwestycyjną o nowe tereny inwestycyjne. Zakończyło się uzbrajanie kompleksów przemysłowych położonych w Lućmierzu i Łodzi.

REKLAMA

Jak twierdzi prezes Łódzkiej SSE Tomasz Sadzyński, odpowiednia infrastruktura techniczna to jedno z głównych kryteriów, na podstawie których przedsiębiorca podejmuje decyzję o inwestycji w danym miejscu. Na potencjalnych inwestorów czekają w pełni uzbrojone, wyposażone w media i niezbędną infrastrukturę tereny, zlokalizowane w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych. W nowopowstałych kompleksach przemysłowych dostępne są działki od 1 do ponad 12 ha.

Na terenach objętych statusem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej można skorzystać z pomocy publicznej w wysokości do 55% kosztów inwestycji lub dwuletnich kosztów związanych z utworzeniem nowych miejsc pracy. Głównym warunkiem skorzystania ze wsparcia jest nowa inwestycja o wartości co najmniej 100 000 euro, w które wlicza się m.in. koszt zakupu gruntu oraz utworzenie nowych miejsc pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA