PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Miliardowe inwestycje w W-M SSE

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 09 sty 2018 09:18

Miliardowe inwestycje w W-M SSE W-M SSE (mat.pras.)

W 2017 roku 36 przedsiębiorstw zainwestowało w tereny Warmińsko- Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To najlepszy wynik w historii strefy. 


REKLAMA

2017 r. zaowocował osiągnięciem najlepszych wyników w dwudziestoletniej historii funkcjonowania Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.  Wśród 36 przedsiębiorstw, które otrzymały zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej, 29 jest z  kapitałem polskim. Inwestorzy  zadeklarowali poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 1,7 mld zł.

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna to obszar 1364,7 ha gruntów przeznaczonych pod inwestycje gospodarcze. Na terenach objętych granicami specjalnej strefy ekonomicznej przedsiębiorstwa mają możliwość skorzystania z ulgi podatkowej polegającej na zwolnieniu z płacenia podatku dochodowego. 

Udziałowcami Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej są samorządy i Skarb Państwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Polska niszczy prawo i UE 2018-01-09 10:37:19
    Największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, masowych zmian gruntów rolnych na cele nierolnicze- Ustawa PiS z dnia 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych podpisana przez Andrzeja Dudę 27 sierpnia 2015roku (Dz.U.2015 2015 r. .poz. 909) z pseudo rolników zrobili deweloperów działek budowlanych do masowego obrotu od których dotychczas złodzieje nie płacą nawet należnych podatków VAT. Nowela ustawy z 14 kwietnia 2016 r weszła w życie 30 kwietnia 2016 roku o obrocie ziemi rolnej wyłącznie przez rolnika, przypieczętowała iż jesteśmy poróżnieni. Z uczciwych podatników ZUS z obrębów miast zrobiono gorszy sort, kobiety z miast jak w obozach koncentracyjnych faszystowskich niebawem ustawiać będą zbiorowo do dymania zamiast brakujących jałówek w oborach. Mapy geodezyjno- kartograficzne od lat są sfałszowane(usunięto oznaczenia klasyfikacji gruntów R-III,IV,V,VI linia interpretacyjna rozdzielająca grunt "B" mieszkalny od rolnego)wprowadzono zmiany w księgach wieczystych nie zgodne ze stanem faktycznym, akty notarialne zakupionych wcześniej gruntów rolnych potwierdzają„nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej”Wyroki Unijnego Trybunału Sprawiedliwości z klauzulą natychmiastowej wykonalności:Tak NSA rozstrzygał sprawy dotyczące opodatkowania VAT. TUSE z 15 września 2011roku w sprawach połączonych C-180/10 i C-181/10.Jeżeli sprzedający działki ze swojego majątku prywatnego podejmuje działania w celu zmiany ich przeznaczenia (np.z rolnego na

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA