PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Monnari wchodzi w deweloperkę i zdradza plany pierwszej inwestycji

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 paź 2016 14:00

Monnari wchodzi w deweloperkę i zdradza plany pierwszej inwestycji Mirosław Misztal, prezes zarządu spółki Monnari Trade

Spółka Monnari Trade rozpoczyna rewitalizację dwóch zabytkowych budynków przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. To początek inwestycji Ogrody Geyera, jaką spółka, znana dotąd z działalności handlowej, realizuje w Łodzi. 

REKLAMA

Monnari Trade w 2015 r. zakupiło większościowy udział w zabytkowym kompleksie fabrycznym Ludwika Geyera między ulicami Piotrkowską i Wólczańską w Łodzi, o powierzchni 10,5 ha. W skład nieruchomości wchodzą zarówno wolne tereny inwestycyjne, jak i zabytkowe budynki.

Na razie spółka analizuje możliwości wykorzystania "Ogrody Geyera", począwszy od różnych koncepcji obejmujących funkcje biznesowe, wystawiennicze, logistyczne, mieszkaniowe, usługowe oraz handlowe.

Monnari Trade będzie autorem koncepcji, ale nie całościowym inwestorem.

Spółka rozpoczęła prace rewitalizacyjne dwóch zabytkowych budynków zgodnie z uzyskanymi pozwoleniami. W planach na ten rok mieści się rozpoczęcie prac obejmujących jeszcze jeden budynek.

Monnari chce zwiększenia wartości nieruchomości, poprzez jej przygotowanie do zagospodarowania w części na własne potrzeby, ale przede wszystkim we współpracy z podmiotami zewnętrznymi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA