PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe Centrum Łodzi z nowym systemem prowadzenia projektów

  • Autor: PAP
  • 20 kwi 2015 09:58

Konsorcjum firm Ernst&Young sp. z o.o. Busines Advisory sp.k. i Newind wdroży System Prowadzenia Projektów i Koordynacji Działań w obszarze Nowego Centrum Łodzi. Wartość kontraktu to prawie dwa miliony złotych brutto.

REKLAMA

W ramach zamówienia zostanie wdrożony system służący zarządzaniu projektów wchodzących w skład Programu Nowe Centrum Łodzi i komponentów z tym programem powiązanych. Rozwiązania ma wesprzeć zarząd Nowego Centrum Łodzi w zakresie zarządzania komponentami Portfela Projektów Urzędu Miasta Łodzi (UMŁ) i jednostek powiązanych z UMŁ, portfelem projektów oraz programami projektów w obrębie portfela, wielowymiarowego raportowania umożliwiającego monitorowanie postępów prac w realizowanych komponentach poprzez dedykowane raporty przedstawiające poziom zaawansowania projektów z uwzględnieniem takich aspektów jak m.in.: harmonogram, ryzyko, zasoby, zakres. Ma pomóc także prowadzić i zarządzać centralnym repozytorium dokumentów i danych Portfela Projektów Urzędu Miasta Łodzi i jednostek powiązanych z Urzędem Miasta Łodzi i udostępniania ich danym grupom interesariuszy.

Wykonawca miał za zadanie dostarczyć oprogramowanie klasy Project Portfolio Management w pełni zintegrowane z usługą Active Directory (AD) Urzędu Miasta Łodzi, zaprojektować i zapewnić infrastrukturę informatyczną i sieciową, przeprowadzić wdrożenie i szkolenia użytkowników.

Oferty w postępowaniu złożyły dwa konsorcja. Obok konsorcjum Ernst&Young sp. z o.o. Busines Advisory sp.k. i Newind, które otrzymało zamówienie za 1 998 750 zł z VAT, ofertę przedstawiło także konsorcjum spółek Deloitte Business Consulting i Value Tank. Oferty rozpatrywano pod kątem ceny (65 proc.), dokumentu inicjującego projekt (25 proc.) i terminu gwarancji (10 proc.).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA