PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PHN znalazł partnera do inwestycji w Gdyni

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 lut 2014 18:32

PHN znalazł partnera do inwestycji w Gdyni

12. lutego br. spółka Dalmor SA, należąca do Polskiego Holdingu Nieruchomości SA, podpisała list intencyjny dotyczący realizacji nowoczesnego kompleksu, który powstanie na terenie Mola Rybackiego, w pobliżu gdyńskiego portu. Dokument określa wstępne warunki oraz zasady współpracy Dalmor SA z deweloperem.

REKLAMA

PHN na razie nie podaje nazwy dewelopera.

- Rozpoczynamy unikatowe i zarazem ambitne przedsięwzięcie, a podpisanie listu intencyjnego to istotny krok na drodze do jego realizacji - powiedział Paweł Laskowski-Fabisiewicz, wiceprezes Polskiego Holdingu Nieruchomości SA odpowiedzialny za nowe projekty inwestycyjne spółki.

Na podstawie podpisanego dokumentu ocenione zostaną potencjalne obszary współpracy z nowo wyłonionym partnerem. Firmy wspólnie opracują niezbędną dokumentację związaną z realizacją przedsięwzięcia.

Przeznaczone pod inwestycję tereny przy ul. Hryniewickiego 10 to sztuczny pirs wysunięty w głąb Zatoki Gdańskiej, z trzech stron otoczony morzem. Obszar należy do dzielnicy Śródmieście. W pobliżu znajdują się m.in. prestiżowy apartamentowiec Sea Towers oraz Centrum Kultury i Rozrywki Gemini. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w miejscu tym może powstać ok. 70. tys. mkw. GLA powierzchni komercyjnej i ok. 120 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej.

PHN
to jeden z największych pod względem wartości portfela podmiotów w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce. Spółka posiada obecnie 147 nieruchomości i ponad 1100 ha gruntów na terenie całej Polski (m.in. w Warszawie, we Wrocławiu, w Gdańsku i Gdyni). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Polski Holding Nieruchomości od 13. lutego 2013 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA