PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Postoczniowe tereny czekają na inwestora. Szansa na biura i hotele

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 13 lut 2018 10:25

Postoczniowe tereny czekają na inwestora. Szansa na biura i hotele Fot. pixabay

Stocznia Nauta szuka inwestora na działkę w centrum Gdyni. Na terenie, który służył kiedyś przemysłowi mają powstać mieszkania, hotele, biura i restauracje. Cena wywoławcza gruntów to 90 mln zł.

REKLAMA

Stocznia Remontowa Nauta szuka nabywcy na tereny położone w Śródmieściu Gdyni. Mają one w najbliższej przyszłości zostać wykorzystane jako swoiste centrum mieszkaniowo-usługowo-biurowe z częścią rekreacyjną i spacerową dla mieszkańców i turystów.

To swoiste połączenie prestiżowej i nowoczesnej części miasta z częścią położoną bezpośrednio przy nabrzeżach, gwarantującą niezapomniane walory estetyczne i widokowe. - Obszar ten jest doskonałym miejscem dla inwestycji zarówno mieszkaniowych, jak i usługowo-biurowych oraz dla obiektów handlowych, stanowiących uzupełnienie funkcji mieszkaniowej – mówi Paweł Brzozowski, wiceprezes zarządu Stoczni Remontowej Nauta.

Teren obejmuje łącznie powierzchnię 61 tys. mkw. i aktualnie zabudowany jest budynkami o przeznaczeniu magazynowym, warsztatowym, produkcyjnym i biurowym. Posiada pełną infrastrukturę techniczną oraz komunikacyjną.

Tereny usytuowanie są w granicach dzielnicy Gdyni Śródmieście, około 1 km od ścisłego centrum miasta i około 500 metrów od budynku Sea Towers.

Dojazd do nieruchomości odbywa się głównymi trasami dojazdowymi do Portu, ul. Waszyngtona lub ul. Węglową. Od strony wschodniej nieruchomość sąsiaduje z Zatoką Gdańską. Cena wywoławcza to 90 mln złotych, oferty można składać do 26 lutego 2018 roku włącznie.

Przypomnijmy, że pod koniec roku 2012 Nauta przeniosła większość swojego zaplecza produkcyjnego na tereny należące uprzednio do Stoczni Gdynia. Zajmowane wcześniej tereny przy ulicy Waszyngtona o powierzchni przeznaczone zostały na projekt deweloperski Gdynia Waterfront.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA