PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Property Forum Wrocław: Dolny Śląsk kusi gruntami

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 lis 2012 10:07

Property Forum Wrocław: Dolny Śląsk kusi gruntami

Województwo dolnośląskie kusi inwestorów atrakcyjnymi gruntami. - Nawet jeśli samorządy w swoich zasobach nie posiadają już ciekawych lokalizacji, to Agencja Nieruchomości Rolnych wciąż jest w posiadaniu 12 proc. obszaru całego województwa, z czego 50 hektarów to przygotowane tereny inwestycyjne - mówił w trakcie Property Forum Wrocław Andrzej Jamrozik, dyr. oddziału terenowego ANR we Wrocławiu.

REKLAMA

Zdaniem Andrzeja Jamrozika województwo cieszy się tak dużym zainteresowaniem inwestorów dzięki doskonałej lokalizacji, która umożliwia szybkie dotarcie do innych części Polski i Europy Zachodniej.

Liczy się także szybki proces administracyjny i przychylne podejście władz samorządowych. Jamrozik podkreślił, że dzięki bardzo dobrej współpracy z władzami samorządowymi, ANR może bardzo szybko odpowiedzieć na potrzeby potencjalnego inwestora. - Nawet jeśli jest to grunt rolny, po uwzględnieniu czasu potrzebnego na zmiany planistyczne, teren jest przygotowany pod inwestycję po okresie roku. To bardzo dobry wynik - podkreślał Andrzej Jamrozik.

Agencja na Dolnym Śląsku posiada tereny zarówno w centrach miast jak również przy autostradach. W swoim portfelu ma także 900 hektarów gruntów w granicach czterech Specjalnych Stref Ekonomicznych. - To 50 proc. zasobów ANR w specjalnych strefach w skali całego kraju.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA