PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Property Forum Wrocław: Miasto na miarę Europy

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 22 lis 2016 09:36

Property Forum Wrocław: Miasto na miarę Europy Sesja inauguracyjna Property Forum Wrocław 2016

Biznes polubił Wrocław – ceni go za otwartość na inwestycje, sprawne procesy inwestycyjne czy jakość życia. - O Wrocławiu mówi się w całej Europie - twierdził Wiesław Likus podczas sesji inauguracyjnej Property Forum 2016.

REKLAMA

Kapitał ludzki, dobry klimat dla biznesu, jakość życia oraz lokalizacja - to podstawowe atuty Wrocławia, które sprawiają, że miasto znajduje się na celowniku większości nowych inwestorów wchodzących do Polski. 

- Wrocław to dobre miejsce na inwestycję – pod względem aktywności hotelowej, podejścia do inwestorów - mówi Wiesław Likus, Holding Liwa. - Pod koniec grudnia kupiliśmy nieruchomość, a na początku stycznia odbyło się spotkanie dotyczące szczegółów inwestycji. To miasto sprzyjające biznesowi.

Zdaniem Wiesław Likusa, dziś miasto wyrasta na jednego z gospodarczych liderów tej części Europy.

- Wrocław jest miejscem nie tylko przyjaznym dla mieszkańców ale i dla ludzi którzy tu przyjeżdżają. O Wrocławiu mówi się w całej Europie - mówi Wiesław Likus. - Dynamika rozwoju jest ogromna i doceniana przez obywateli innych krajów europejskich. Cudzoziemcy są zaskoczeni jakością życia, poziomem wydarzeń kulturalnych i artystycznych oraz otoczenia biznesowego.

W porównaniu z innymi miastami regionalnymi, Wrocław jest dużym rynkiem i znaczącym punktem na mapie Polski.

- Zainteresowanie kreowane jest przez inwestorów, którzy już działają we Wrocławiu – to bardzo dobra tendencja – mówi Katarzyna Krokosińska, Dyrektor Wrocławskiego Oddziału, JLL. - Bardzo widoczny jest polski biznes, lokalne firmy, które mocno rozwinęły się w ostatnich latach i wiele z nich działa obecnie na skalę globalną.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA