PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Radom coraz atrakcyjniejszy dla inwestorów

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 cze 2014 11:16

Radom coraz atrakcyjniejszy dla inwestorów

W ostatnich latach coraz bardziej zauważalny pod kątem lokalizacji dla biznesu staje się położony blisko stolicy Radom, który oferuje inwestorom szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów - wynika z raportu agencji Walter Herz, który powstał przy współpracy z firmą People oraz Biurem Obsługi Inwestora Miasta Radom.

REKLAMA

Najnowsze badania rynku wskazują, że Radom jest miastem coraz atrakcyjniejszym dla inwestorów. Wpływa na to strategiczne położenie w centralnej części kraju, na przecięciu głównym szlaków komunikacyjnych Europy.

Miasto bardzo intensywnie inwestuje również w bardzo ważną dziedzinę życia społecznego, czyli kształcenie poprzez np. pierwsze w Polsce studia podyplomowe dla przyszłych pracowników sektora BPO/SSC. Szeroka oferta edukacyjna sprawia, że uczelnie wypuszczają na rynek pracy wykształconych wszechstronnie specjalistów, w większości pracujących w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu.

Raport poświęca dużo uwagi rynkowi pracy w Radomiu - zarówno warunkom zatrudnienia oraz płacom, jak również wymaganiom pracodawców i głównym motywacjom pracowników. Wszystkie te czynniki - świetna lokalizacja, stale poprawiająca się infrastruktura oraz kompleksowo wykształcone kadry przyciągają do miasta kolejnych inwestorów. Rynek nieruchomości w Radomiu, dzięki zainteresowaniu firm zagranicznych nieustannie się rozwija. Dotyczy to zarówno poszukujących powierzchni biurowych jak handlowych i przemysłowo-magazynowych. Podaż nowoczesnej powierzchni biurowej systematycznie wzrasta szczególnie na duże zainteresowanie miastem firm z sektora nowoczesnych usług - BPO/SSC najprężniej rozwijającej się gałęzi biznesowej w Polsce. Obecna podaż jak i przygotowane projekty mogące być zrealizowane w ciągu 12-24 miesięcy wskazują na duży potencjał wzrostu popytu i podaży powierzchni klasy A w Radomiu.

Raport opisuje argumenty przemawiające za atrakcyjnością inwestycyjną Radomia i może okazać się przydatną wskazówką dla osób stojących przed wyborem optymalnej lokalizacji dla swojej firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA