PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Rank Progress wspólnie z Vantage Development szykują się do nowej inwestycji

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 gru 2017 17:46

Rank Progress wspólnie z Vantage Development szykują się do nowej inwestycji Fotolia

Rank Progress zawarł ze spółką Vantage Development 4 grudnia br. porozumienie dotyczące utworzenia spółki w formule joint - venture, w celu realizacji inwestycji deweloperskiej we Wrocławiu. Inwestycja prowadzona ma być na powierzchni 14 ha przy ulicach Wejherowskiej i Białowieskiej.

REKLAMA

Porozumienie przyznaje Vantage Development wyłączność na prowadzenie negocjacji, zmierzających do zawarcia umowy końcowej regulującej zasady współpracy stron w ramach realizacji inwestycji w terminie nie późniejszym, niż 15 grudnia 2017 roku. Porozumienie wygasa w przypadku gdy umowa nie zostanie zawarta w ww. terminie.

W przypadku wejścia w życie umowy, w celu zapewnienia SPV środków niezbędnych do nabycia nieruchomości, Vantage Development ma przekazać na rzecz SPV środki w wysokości 88 mln zł w terminach określonych w porozumieniu, jednak nie później niż do końca maja 2020 roku.
Wartość prawa użytkowania wieczystego nieruchomości została wyceniona na 159,6 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA