PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Są tereny pod inwestycje w Mławie

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 25 sty 2018 09:36

Są tereny pod inwestycje w Mławie Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Warmińsko - Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna ogłosiła przetarg na sprzedaż gruntów o powierzchni 1,2 ha. Działki położone są w Mławie przy ulicy Działdowskiej.


REKLAMA

Do przetargu mogą przystąpić tylko przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie Podstrefy Mława, którzy posiadają ważne zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Cena wywoławcza nabywanej nieruchomości wynosi 555 tys. zł .

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna ma za sobą rekordowy rok. W 2017 roku prawie 40 firm zdecydowało się zainwestować na jej obszarze ponad 1,7 mld złotych. W nowym roku też pojawili się inwestorzy.

Pierwszą firmą, która w 2018  otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej  jest Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski z Piecek. Wydane 24.01.2018 r. zezwolenie zaowocuje nakładami inwestycyjnymi w wysokości minimum 12 mln. zł oraz utrzymaniem miejsc pracy na poziomie co najmniej 155 osób.

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna to obszar 1364,7 ha gruntów przeznaczonych pod inwestycje gospodarcze. Na terenach objętych granicami specjalnej strefy ekonomicznej przedsiębiorstwa mają możliwość skorzystania z ulgi podatkowej polegającej na zwolnieniu z płacenia podatku dochodowego. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA