PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Spółka zależna Jupiter NFI sprzedaje nieruchomość w Krakowie za 45,15 mln zł

  • Autor: PAP
  • 12 kwi 2013 18:19

KCI Park Technologiczny Rybitwy, spółka zależna Jupiter NFI, zawarł z firmą IMPO przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości w Krakowie o powierzchni 15,15 ha. Cena nieruchomości to 45,15 mln zł netto - poinformował Jupiter NFI w komunikacie.

REKLAMA

Umowa przedwstępna została zawarta pod warunkiem zawieszającym wpłaty zadatku w wysokości 4,5 mln zł netto w terminie trzech dni roboczych.
Strony zobowiązały się do zawarcia zobowiązującej warunkowej umowy sprzedaży nieruchomości za łączną cenę ok. 45,15 mln zł netto pod warunkiem nieskorzystania przez Gminę Miejską Kraków z prawa pierwokupu.

Jeżeli do 31 lipca 2013 r. nie dojdzie do ziszczenia się warunku zawieszającego umowy ostatecznej, kupujący będzie uprawniony do odstąpienia od umowy poprzez złożenie stosownego oświadczenia i doręczenie go sprzedającemu, nie później jednak niż do 31 sierpnia 2013 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA