PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Szansa na nowe centra handlowe w Ełku - miasto sprzedaje tereny inwestycyjne

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 lis 2011 13:19

Szansa na nowe centra handlowe w Ełku - miasto sprzedaje tereny inwestycyjne

Gmina Miasto Ełk wystawiła na sprzedaż tereny pod budowę galerii handlowej oraz zabudowę handlowo-usługową.

REKLAMA

Grunt pod budowę centrum handlowego znajduje się w centrum miasta i jest objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego „Ełk - Brama Mazur". Od północy jest ograniczony zabudową przy ulicy Armii Krajowej, od południa ulicą Kościuszki, a od wschodu ulicą Dąbrowskiego, biegnącą wzdłuż terenów PKP.

Powierzchnia nieruchomości to 1,8495 ha. Cena wywoławcza gruntu to około 11,46 mln zł. Przetarg na sprzedaż terenu odbędzie się 14 grudnia 2011 roku.

Z kolei nieruchomość pod zabudowę handlowo-usługową znajduje się przy ul. Suwalskiej, w niedalekiej odległości od Specjalnej Suwalskiej Strefy Ekonomicznej. Obejmuje trzy działki o powierzchni od ok. 0,8 do 1,9 ha, w cenie wywoławczej od 1 do 2,35 mln zł. Przetargi na sprzedaż gruntów odbędą się 15 i 20 grudnia 2011 roku.

Ełk ma prawie 58 tys. mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA