PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wizja nowego Olsztyna

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • 16 wrz 2015 07:53

Olsztyn nie będzie drugim Gdańskiem, Wrocławiem czy Poznaniem. Natomiast z pewnością może stać się miastem wyróżniającym się w Polsce – mówią członkowie Forum Rozwoju Olsztyna, którzy przygotowali dokument opisujący miasto ich marzeń.

REKLAMA

Społecznicy z Forum Rozwoju Olsztyna opracowali dokument, który prezentuje ich wizję rozwoju miasta począwszy od planowania przestrzennego, czy transportu po kwestie ekonomiczne.

- Naszą intencją było opracowanie dokumentu, dzięki któremu mieszkańcy będą mogli w przystępny sposób zapoznać się z naszym spojrzeniem na Olsztyn. Ponadto publikując niniejszy dokument chcielibyśmy rozpocząć publiczną debatą o przyszłości Olsztyna. Dlatego też "Wizja rozwoju Olsztyna" nie jest opracowaniem zamkniętym. Zamierzamy rozmawiać o niej z mieszkańcami i nieustannie ją ulepszać - mówi Krzysztof Suchowiecki z FRO.

- Mówiąc o Olsztynie jako mieście kompletnym nie mamy na myśli metropolitalnej potęgi, lecz miasto, które wykorzystuje wszelkie atuty jakie posiada. Olsztyn nie będzie drugim Gdańskiem, Wrocławiem czy Poznaniem. Natomiast z pewnością może stać się miastem wyróżniającym się w Polsce – dodaje Suchowiecki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA