PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wizja nowego Olsztyna

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • 16 wrz 2015 07:53

Olsztyn nie będzie drugim Gdańskiem, Wrocławiem czy Poznaniem. Natomiast z pewnością może stać się miastem wyróżniającym się w Polsce – mówią członkowie Forum Rozwoju Olsztyna, którzy przygotowali dokument opisujący miasto ich marzeń.

REKLAMA

Społecznicy z Forum Rozwoju Olsztyna opracowali dokument, który prezentuje ich wizję rozwoju miasta począwszy od planowania przestrzennego, czy transportu po kwestie ekonomiczne.

- Naszą intencją było opracowanie dokumentu, dzięki któremu mieszkańcy będą mogli w przystępny sposób zapoznać się z naszym spojrzeniem na Olsztyn. Ponadto publikując niniejszy dokument chcielibyśmy rozpocząć publiczną debatą o przyszłości Olsztyna. Dlatego też "Wizja rozwoju Olsztyna" nie jest opracowaniem zamkniętym. Zamierzamy rozmawiać o niej z mieszkańcami i nieustannie ją ulepszać - mówi Krzysztof Suchowiecki z FRO.

- Mówiąc o Olsztynie jako mieście kompletnym nie mamy na myśli metropolitalnej potęgi, lecz miasto, które wykorzystuje wszelkie atuty jakie posiada. Olsztyn nie będzie drugim Gdańskiem, Wrocławiem czy Poznaniem. Natomiast z pewnością może stać się miastem wyróżniającym się w Polsce – dodaje Suchowiecki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA