PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Władze Grudziądza chcą przyciągnąć inwestorów. Mają grunty pod centra handlowe i hotele

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 wrz 2011 11:14

Władze Grudziądza chcą przyciągnąć inwestorów. Mają grunty pod centra handlowe i hotele

Urząd Miejski w Grudziądzu wystartował z kampanią reklamową "Grudziądz - miasto otwarte dla biznesu". Działania promujące projekty inwestycyjne miasta mają przyciągnąć nowych inwestorów, m.in. z branży centrów handlowych i hoteli.

REKLAMA

- Celem realizowanych przez nas działań, współfinansowanych w 85 proc. ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, jest podniesienie potencjału Grudziądza, jako atrakcyjnego miejsca dla przedsiębiorców z Europy i świata - mówi Robert Malinowski, prezydent Grudziądza. Jestem przekonany, że dzięki wypromowaniu projektów inwestycyjnych oraz rozwijaniu współpracy handlowej z wieloma podmiotami, zmienimy wizerunek naszego miasta w kraju - dodaje prezydent.

Do końca listopada pojawi się 40 billboardów i 2 megaboardy w 9 miastach Polski północno-zachodniej (Słupsk, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Bydgoszcz, Szczecin, Toruń, Włocławek, Inowrocław). Dodatkowo zaplanowano emisję reklam w prasie, Internecie oraz uruchomienie nowej strony internetowej.

- Linia projektowa została opracowana w oparciu o rozwiązanie eleganckie i klasyczne - mówi Adam Lis, dyrektor Agencji Papajastudio. - Jednoznaczny przekaz został osiągnięty poprzez intuicyjne zestawienie dwóch elementów: z jednej strony otoczenia biznesowego, symbolizowanego przez uniwersalną postać młodego człowieka sukcesu w nowoczesnym budynku. Z drugiej strony wykorzystaliśmy jedną
z najbardziej charakterystycznych panoram miasta - od strony spichlerzy, z widokiem na Wisłę. Asocjacja tych dwóch wizerunków ujawnia, jak bardzo atrakcyjnym dla inwestorów miejscem jest Grudziądz - dodaje Lis.

Uruchomiono także stronę internetową www.biznes.grudziadz.pl, której głównym celem jest kompleksowa prezentacja działań podejmowanych w ramach projektu oraz oferty inwestycyjnej Grudziądza.

Trwają również przygotowania do udziału w najważniejszych targach inwestycyjnych w Europie tj. w EXPO REAL w Monachium, które odbędą się w terminie 4-6 października br. - Zakupiono już powierzchnię wystawienniczą oraz wybrano wykonawcę zabudowy stoiska. Przygotowywane są również materiały reklamowe i promocyjne. Warto zaznaczyć, że Grudziądz zaprezentuje się na Expo Real już po raz trzeci, jednak po raz pierwszy na samodzielnym stoisku. Miasto reprezentować będą: wiceprezydent Przemysław Ślusarski, Joanna John-Błażyńska, prezes Grudziądzkiego Parku Przemysłowego oraz dwóch pracowników Urzędu - mówi Magdalena Jaworska-Nizioł, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA