PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Agencja idzie na uniwersytet

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 lip 2016 08:12

Agencja idzie na uniwersytet Magdalena Reńska, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy

Międzynarodowa firma doradcza JLL została partnerem merytorycznym podyplomowych studiów z zakresu komercjalizacji nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim. Zajęcia w Katedrze Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Zarządzania rozpoczną się w październiku 2016 i potrwają rok.

REKLAMA

- Dla naszych studentów tworzymy kompleksową ofertę edukacyjną, łączącą wiedzę teoretyczną z podejściem praktycznym. Dlatego zaproponowaliśmy firmie JLL współpracę merytoryczną nad studiami z zakresu komercjalizacji nieruchomości - komentuje dr Anna Wojewnik-Filipkowska, Katedra Inwestycji i Nieruchomości, Uniwersytet Gdański.

Wykładowcami ze strony JLL będą: Tomasz Trzósło (dyrektor zarządzający w Polsce), Magdalena Reńska (dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy), Anna Bartoszewicz-Wnuk (dyrektor Działu Badań Rynku i Doradztwa, Michał Bryszewski (menedżer ds. Rozwiązań Biznesowych) oraz Michael Ewert (dyrektor Działu Analityki i Rozwiązań Biznesowych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

- Ogromnie się cieszymy z rozpoczęcia współpracy merytorycznej z Uniwersytetem Gdańskim. Nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem chętnie podzielą się wiedzą. Chcemy studentom przybliżyć specyfikę branży nieruchomości i uzupełnić zdobytą wiedzę przykładami z codziennej działalności biznesowej JLL w Polsce i na świecie. Naszym celem jest przedstawienie najnowszych trendów na rynku. Powiemy jak dynamicznie zmienia się branża, w jaki sposób przechodzi od tradycyjnego pośrednictwa czy zarządzania nieruchomościami do kompleksowego wsparcia klientów. Zaprosiliśmy do realizacji tego innowacyjnego projektu także innych praktyków z zaprzyjaźnionych firm, by uzupełnić wiedzę JLL doświadczeniem z innych branż. Wierzę, że te studia ułatwią uczestnikom w przyszłości znalezienie ciekawej posady lub wdrożenie nowych koncepcji w obecnym miejscu pracy - powiedziała Magdalena Reńska, dyrektor w JLL.

Przedstawiciele JLL poprowadzą wykłady i warsztaty z komercyjnych aspektów umów najmu, relacji z klientem biznesowym, zarządzania portfelem nieruchomości klienta, aktualnych trendów w segmencie biurowym, branżowego języka angielskiego, procesów inwestycyjnych oraz działalności funduszy emerytalnych na rynku nieruchomości.

Zapisy na studia już się rozpoczęły. Patronat merytoryczny nad zajęciami to element realizacji programu JLL IQ – szeroko zakrojonej współpracy firmy z uczelniami wyższymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA