PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Bielańskie centrum czeka rozbudowa

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 16 lut 2018 15:55

Bielańskie centrum czeka rozbudowa Fot. pixabay

Centrum Badań, Rozwoju i Jakości Mondelēz International zostanie rozbudowane. Obiekt mieszczący się na Bielanach Wrocławskich został oficjalnie otwarty w czerwcu 2017 roku. Jest częścią globalnej sieci ośrodków badawczo-rozwojowych spółki Mondelēz International i jednym z trzech tego typu obiektów w Europie. W ośrodku przeprowadzane są m.in. badania nad recepturami powszechnie znanych i lubianych ciastek i czekolad.

REKLAMA

Mostostal Warszawa podpisał nowy kontrakt ze spółką Mondelēz International RD&Q. W ramach zadania Oddział Zachodni Mostostalu Warszawa pod dyrekcją Marcina Sierpowskiego przeprowadzi kompleksową rozbudowę na terenie Centrum Badań, Rozwoju i Jakości w Bielanach Wrocławskich. Wartość podpisanej umowy wynosi 12, 35 mln. zł.

Centrum Badań, Rozwoju i Jakości Mondelēz International mieszczące się na Bielanach Wrocławskich zostało oficjalnie otwarte w czerwcu 2017 roku. Jest częścią globalnej sieci ośrodków badawczo-rozwojowych spółki Mondelēz International i jednym z trzech tego typu obiektów w Europie. W ośrodku przeprowadzane są m.in. badania nad recepturami powszechnie znanych i lubianych ciastek i czekolad.

Oddział Zachodni Mostostalu Warszawa pod dyrekcją Macieja Sierpowskiego właśnie podpisał umowę z Mondelēz International RD&Q, w ramach której przeprowadzi kompleksową rozbudowę centrum badawczo-rozwojowego wraz z instalacjami elektrycznymi, sanitarnymi i technologicznymi. Realizacja kontraktu ma się zakończyć w sierpniu br.

 - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się nawiązać współpracę z wiodącą na polskim rynku firmą z branży FMCG. Pozyskany kontrakt stanowi dla nas duży dowód zaufania ze strony klienta prywatnego, które jest szczególnie istotne w kontekście dalszych możliwości rozwoju firmy - zaznaczył Zbigniew Przybyłowicz, dyrektor handlowy w Oddziale Zachodnim Mostostalu Warszawa.

 Kontrakt będzie realizowany w formule „wybuduj”. Na bazie warunków FIDIC dla prawidłowej realizacji wsparciem będzie inżynier kontraktu PM Group Wrocław, który prowadził procedurę przetargową i jednocześnie jest autorem dokumentacji projektowej.

 Mondelēz International to jeden ze światowych liderów słodkich przekąsek. Działający w 165 krajach koncern jest właścicielem marek wartych miliardy dolarów. W ofercie Mondelēz Polska znajdują się m.in. słynne ciastka Oreo, LU, Petitki, Lubisie, Delicje, SAN, Łakotki, czekolady Milka i Alpen Gold czy wafelki Prince Polo. Oprócz centrum badawczo-rozwojowego w Bielanach Wrocławskich, firma Mondelēz posiada w Polsce siedem zakładów produkcyjnych, w tym fabrykę czekolady w Skarbimierzu, w której uruchomiono jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA