PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BNP Paribas RE poszerza działalność

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 paź 2012 12:55

BNP Paribas Real Estate nawiązało strategiczne porozumienie z firmą Newsec świadczącą usługi w sektorze nieruchomości w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Estonii, Łotwie i na Litwie. Zakres współpracy obejmuje usługi w zakresie transakcji, doradztwa, wyceny i zarządzania nieruchomościami.

REKLAMA

- Z przyjemnością podpisaliśmy porozumienie z Newsec, jedną z czołowych firm w branży nieruchomości w Skandynawii i krajach bałtyckich. Zaangażowanie BNP Paribas Real Estate na rynkach północnej Europy stanowi potwierdzenie planów i chęci dalszego międzynarodowego rozwoju. To już nasze kolejna umowa tego typu w tym roku. W styczniu i lutym pozyskaliśmy do swojej grupy firmy z Turcji oraz USA - wyjaśnia Bernard Blanco, Head of International BNP Paribas Real Estate.

- Dzięki współpracy z naszym nowym partnerem, będziemy mogli zaoferować naszym klientom szerszy zakres usług. Z kolei Newsec uzyska dostęp do wiedzy i międzynarodowych doświadczeń BNP Paribas Real Estate. Uważam, że wzmocnimy w ten sposób swoją pozycję na rynku i zyskamy możliwość do dalszego, dynamicznego rozwoju - powiedział Max Barclay, Head of International Business Newsec.

Dzięki porozumieniu BNP Paribas Real Estate poszerzyło swój obszar działalności do 36 krajów. Obecnie zatrudnia ponad 6 400 pracowników.

Newsec jest firmą doradczą działającą w sektorze nieruchomości w Europie Północnej. W sześciu krajach zatrudnia ponad pięciuset pracowników. W 2011 r. zysk netto Newsec wyniósł 70 mln euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA