PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Broadway Malyan projektuje dla Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 kwi 2013 15:56

Broadway Malyan projektuje dla Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice

Dwa projekty wnętrz terminala pasażerskiego w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach powstały w warszawskiej pracowni międzynarodowej firmy architektoniczno-urbanistycznej BroadwayMalyan.

REKLAMA

BroadwayMalyan opracował koncepcję wnętrz dla przestrzeni Business Lounge oraz Fast Track na zlecenie Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego, które zarządza portem. Projekty te są jednym z pierwszych etapów ambitnych planów rozbudowy tego portu.

Zrealizowane projekty zbiegają się w czasie ze znacznym poszerzeniem zakresu działalności BroadwayMalyan w Polsce, dołączeniem do zespołu dyrektora zarządu Davida Andersona oraz przeprowadzką firmy do nowej, większej siedziby w samym centrum Warszawy.

- Ukończenie tego projektu jest kolejnym sukcesem w naszej nowej strategii, której celem jest ekspansja w Polsce i szerszym regionie Europy Środkowej i Wschodniej oraz dywersyfikację portfolia o nowe sektory, na bazie naszej ugruntowanej pozycji w sektorze handlowym - mówi David Anderson. - W chwili obecnej skupiamy się na zapewnieniu naszych wielosektorowych usług dla lokalnych deweloperów, generalnych wykonawców, klientów z sektora publicznego oraz operatorów, wnosząc wartość dodaną jako światowej klasy ekspert i partner klientów międzynarodowych - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA