PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Broadway Malyan wzmacnia działalność w Europie Centralnej

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 10 kwi 2018 13:54

Broadway Malyan wzmacnia działalność w Europie Centralnej Ewa Szafrańska, dyrektora ds. rozwoju CEE Broadway Malyan

Do polskiego zespołu międzynarodowej pracowni architektonicznej Broadway Malyan dołączyła Ewa Szafrańska - była dyrektor zarządzająca  firmy zajmującej się inwestowaniem i zarządzaniem aktywami - BalmainAssetManagamenet.  W Broadway Malyan objęła nowoutworzone stanowisko dyrektora ds. rozwoju CEE.

REKLAMA

Nowa dyrektor jest absolwentką wydziału architektury. Posiada przeszło dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, wielokrotnie zajmowała stanowiska kierownicze i jest osobą dobrze znaną w branży.

 Margarida Caldeira, kierująca Broadway Malyan w regionie EMEA podkreśla, że Ewa Szafrańska  będzie odpowiadała zarówno za relację z obecnymi klientami, jak i identyfikację nowych klientów oraz nowych segmentów rynku, co jest kluczowym aspektem strategii Broadway Malyan w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

- Bardzo cieszymy się, że ktoś z taką pozycją na rynku jak Ewa dołączył do naszego zespołu w Warszawie, gdzie jesteśmy obecni już 17 lat – powiedziała Margarida Caldeira.

 - Podczas tego okresu, Broadway Malyan wypracowało silną pozycję w regionie. W ostatnim czasie zostaliśmy zaangażowani w znaczącą ilość nowych projektów i teraz, przy wsparciu Ewy, chcielibyśmy nabrać jeszcze większego rozpędu - dodała. 

 - Ewa, poza wieloma godnymi pozazdroszczenia kontaktami, posiada także fantastyczny wgląd w  rynek nieruchomości, a jej doświadczenie w pracy ze znaczącymi, międzynarodowymi firmami doskonale wpisuje się profil Broadway Malyan zarówno pod względem naszej obecnej bazy klientów, jak również naszych aspiracji w Polsce oraz całym regionie.

 Ewa Szafrańska posiada szerokie doświadczenie w różnych sektorach rynku nieruchomości. Karierę rozpoczynała w firmie Carrefour na stanowisku menadżera ds. rozwoju, gdzie odpowiadała za międzynarodowe projekty handlowe. Była także menadżerem projektu w TK Development odpowiedzialnym za projekty handlowe oraz biurowe. Pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju w ApsysPolska oraz dyrektora zarządzającego w Azora International Management. Ostatnie trzy lata była dyrektorem zarządzającym na Europę Centralną i Wschodnią w BalmainAsset Management.

 - Studio Broadway Malyan znam od wielu lat. Wspólnie pracowaliśmy nad wieloma projektami od początku ich obecności w Polsce, dlatego też dobrze rozumiem specyfikę ich działalności,  a co bardziej istotne – znam ich potencjał – mówi Ewa Szafrańska

- Rynek w Polsce, a także w całym regionie jest bardzo dynamiczny z mocnymi, długoterminowymi perspektywami i Broadway Malyan ma ogromną szansę na rozwój w wielu sektorach – zarówno w tych w których ma już bardzo mocną pozycję, jak i zupełnie nowych - dodaje. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA