PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE będzie na bieżąco informować o sytuacji na rynku nieruchomości

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 sie 2013 09:39

CBRE otworzyło Globalną Platformę Działu Badań Rynku (Global Research Gateway), czyli portal internetowy z dostępem do raportów, analiz, prognoz i badań rynkowych przygotowywanych przez CBRE.

REKLAMA

Global Research Gateway (www.CBRE.com/researchgateway) ma przedstawiać analizy i komentarze eksperckie oraz ponad 3000 raportów o rynku nieruchomości globalnym, regionalnym i lokalnym, publikowanych co roku przez CBRE.

Na portalu będą dostępne również nagrania video z wywiadami z ekspertami wyższego szczebla z Globalnej Grupy Badań Rynku i Doradztwa w CBRE, poprzez kanały mediów społecznościowych z aktualnymi podsumowaniami i prognozami rynku.

- Global Research Gateway to ważny krok w realizacji naszej wizji, aby dostarczać przydatne informacje rynkowe i umacniać pozycję CBRE jako uznanego globalnego autorytetu na rynku nieruchomości komercyjnych - mówi Bob Sulentic, prezes & CEO CBRE.

Joanna Mroczek, dyrektor działu badań rynku i doradztwa CBRE w Polsce, dodaje, że firma stara się, aby publikacje i dane przekazywały jak najbardziej dokładny i obiektywny obraz sytuacji na rynkach nieruchomości. Dostęp do takich informacji jest coraz bardziej doceniany zarówno przez deweloperów, inwestorów, fundusze, najemców jak również niezbędny dla banków finansujących nieruchomości komercyjne czy instytucji państwowych i administracji lokalnej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • hartom 2013-08-08 12:02:07
    Nieruchomości stoją kiepsko, nie ma zainteresowania, chociaż firmy z kapitałem próbują - przy takiej sytuacji w branży warto znaleźć środki na inwestycję. To generuje dosyć poważne oszczędności - najem jest drogi. Skoro w jartomie pojawiają się nawet magazyny ze stref ekonomicznych, to jasne, że taniej już być nie powinno, ale okazje są...


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA