PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE otwiera biuro w Macedonii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 gru 2014 13:15

CBRE ogłasza, że podpisała umowę partnerską z CBS International dooel Skopje, firmą doradczą na rynku nieruchomości w Macedonii. Dzięki nowej firmie stowarzyszonej CBRE wzmocni swoją obecność w Europie Środkowej i Wschodniej.

REKLAMA

- Jako jeden z najszybciej rozwijających się rynków byłej Jugosławii, Macedonia doświadcza obecnie boomu na rynku nieruchomości. Nasi klienci zgadzają się z naszymi obserwacjami, że Macedonia posiada wielki potencjał inwestycyjny, dlatego otwarcie biura w tym kraju jest naturalnym krokiem do kontynuacji naszych aktywności w tym regionie - powiedział Dragan Radulovic, dyrektor zarządzający CBS International dooel Skopje.

CBS International dooel Skopje została utworzona przez Dragana Radulovica, który również był założycielem stowarzyszonego biura CBRE w Serbii - CBS International d.o.o Beograd - a także w Czarnogórze - CBS International d.o.o Herceg Novi, oferując pełen zakres usług doradczych na rynku nieruchomości.

- Współpracujemy z Draganem Radulovicem i jego zespołem od ponad siedmiu lat. Podpisanie umowy partnerskiej z jego firmą jest świetnym krokiem na wejście CBRE na rynek w Macedonii i stworzenie solidnej platformy dla naszych klientów w tym kraju. Wiemy, że CBS International posiada tą samą kulturę biznesową i działania operacyjne jak CBRE - klient jest zawsze na pierwszym miejscu, a naszą wspólną pasją i celem jest świadczenie najwyższej klasy usług - dodał Andreas Ridder, prezes CBRE na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA