PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

CBRE umacnia pozycję na polskim rynku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 lip 2013 14:52

CBRE umacnia pozycję na polskim rynku

Dział Rynków Kapitałowych CBRE osiągnął w Polsce 32-procentowy udział w rynku w pierwszym półroczu. Zespół pośredniczył w transakcjach inwestycyjnych o łącznej wartości 337 mln euro.

REKLAMA

To rekordowy wynik tego działu w historii firmy. CBRE doradzał m.in. przy trzech spośród czterech największych transakcji inwestycyjnych, w tym przy zakupie biurowców Senator, Green Corner i New City.

- Jednym z naszych głównych celów w ciągu ostatnich 3 lat było umocnienie obecności na polskim rynku kapitałowym. Dzisiaj mamy wiodącą pozycję w transakcjach zakupu nieruchomości biurowych, handlowych i przemysłowych i zamierzamy ją utrzymać - powiedział Colin Waddell, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce.

- Żadna inna firma w sektorze nieruchomości nie jest tak aktywna na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Klienci mogą korzystać z naszego doświadczenia i wiedzy dotyczącej rynku inwestycyjnego CEE, a nasze unikalne metody pozwalają na skuteczne wyszukiwanie możliwości, które odpowiadają strategicznym celom komercyjnym naszych klientów - dodał Mike Atwell, starszy dyrektor kierujący Działem Rynków Kapitałowych CBRE w Europie Środkowo Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA